django - en to sk translation catalogue (199 entries)

en:  By %(filter_title)s
sk: Podľa %(filter_title)s

en: %(app)s administration
sk: %(app)s správa

en: %(count)s %(name)s was changed successfully. | %(count)s %(name)s were changed successfully.
sk[0]: %(count)s %(name)s bola úspešne zmenená.
sk[1]: %(count)s %(name)s boli úspešne zmenené.
sk[2]: %(count)s %(name)s bolo úspešne zmenených.
sk[3]: %(count)s %(name)s bolo úspešne zmenených.

en: %(counter)s result | %(counter)s results
sk[0]: %(counter)s výsledok
sk[1]: %(counter)s výsledky
sk[2]: %(counter)s výsledkov
sk[3]: %(counter)s výsledkov

en: %(full_result_count)s total
sk: %(full_result_count)s spolu

en: %(name)s with ID “%(key)s” doesn’t exist. Perhaps it was deleted?
sk: Objekt %(name)s s ID „%(key)s“ neexistuje. Možno bol odstránený?

en: %(total_count)s selected | All %(total_count)s selected
sk[0]: %(total_count)s vybraná
sk[1]: Všetky %(total_count)s vybrané
sk[2]: Všetkých %(total_count)s vybraných
sk[3]: Všetkých %(total_count)s vybraných

en: 0 of %(cnt)s selected
sk: 0 z %(cnt)s vybraných

en: Action
sk: Akcia

en: Action:
sk: Akcia:

en: Add
sk: Pridať

en: Add %(name)s
sk: Pridať %(name)s

en: Add %s
sk: Pridať %s

en: Add another %(model)s
sk: Pridať ďalší %(model)s

en: Add another %(verbose_name)s
sk: Pridať ďalší %(verbose_name)s

en: Add link
sk: Odkaz na pridanie

en: Added {name} “{object}”.
sk: Pridaný {name} „{object}“.

en: Added “%(object)s”.
sk: Pridané „%(object)s“.

en: Added.
sk: Pridaný.

en: Added:
sk: Pridaný:

en: Addition
sk: Pridávanie

en: Administration
sk: Správa

en: After you’ve created a user, you’ll be able to edit more user options.
sk: Po vytvorení používateľa budete môcť upraviť ostané možnosti.

en: All
sk: Všetko

en: All dates
sk: Všetky dátumy

en: Any date
sk: Ľubovoľný dátum

en: Are you sure you want to delete the %(object_name)s "%(escaped_object)s"? All of the following related items will be deleted:
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť objekt %(object_name)s „%(escaped_object)s“? Všetky nasledujúce súvisiace objekty budú odstránené:

en: Are you sure you want to delete the selected %(objects_name)s? All of the following objects and their related items will be deleted:
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť označené %(objects_name)s? Odstránia sa všetky nasledujúce objekty a ich súvisiace položky:

en: Breadcrumbs
sk: Mininavigácia

en: Cannot delete %(name)s
sk: Nedá sa odstrániť %(name)s

en: Change
sk: Zmeniť

en: Change %s
sk: Zmeniť %s

en: Change history: %s
sk: Zoznam zmien: %s

en: Change my password
sk: Zmeniť moje heslo

en: Change or view list link
sk: Odkaz na úpravu alebo zoznam

en: Change password
sk: Zmeniť heslo

en: Change selected %(model)s
sk: Zmeniť vybrané %(model)s

en: Change:
sk: Zmeniť:

en: Changed {fields} for {name} “{object}”.
sk: Zmenené {fields} pre {name} „{object}“.

en: Changed {fields}.
sk: Zmenené {fields}.

en: Changed “%(object)s” — %(changes)s
sk: Zmenené „%(object)s“ — %(changes)s

en: Changed:
sk: Zmenený:

en: Clear all filters
sk: Zrušiť všetky filtre

en: Clear selection
sk: Zrušiť výber

en: Click here to select the objects across all pages
sk: Kliknite sem pre výber objektov na všetkých stránkach

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Confirm password:
sk: Potvrdenie hesla:

en: Currently:
sk: Aktuálne:

en: Database error
sk: Chyba databázy

en: Date/time
sk: Dátum a čas

en: Date:
sk: Dátum:

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Delete multiple objects
sk: Odstrániť viacero objektov

en: Delete selected %(model)s
sk: Odstrániť vybrané %(model)s

en: Delete selected %(verbose_name_plural)s
sk: Odstrániť označené %(verbose_name_plural)s

en: Delete?
sk: Odstrániť?

en: Deleted {name} “{object}”.
sk: Odstránený {name} „{object}“.

en: Deleted “%(object)s.”
sk: Odstránené „%(object)s“.

en: Deleted:
sk: Odstránený:

en: Deleting %(class_name)s %(instance)s would require deleting the following protected related objects: %(related_objects)s
sk: Vymazanie %(class_name)s %(instance)s vyžaduje vymazanie nasledovných súvisiacich chránených objektov: %(related_objects)s

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would require deleting the following protected related objects:
sk: Vymazanie %(object_name)s „%(escaped_object)s“ vyžaduje vymazanie nasledovných súvisiacich chránených objektov:

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
sk: Odstránenie objektu %(object_name)s „%(escaped_object)s“ by malo za následok aj odstránenie súvisiacich objektov. Váš účet však nemá oprávnenie na odstránenie nasledujúcich typov objektov:

en: Deleting the selected %(objects_name)s would require deleting the following protected related objects:
sk: Vymazanie označených %(objects_name)s vyžaduje vymazanie nasledujúcich chránených súvisiacich objektov:

en: Deleting the selected %(objects_name)s would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
sk: Odstránenie označených %(objects_name)s by spôsobilo odstránenie súvisiacich objektov, ale váš účet nemá oprávnenie na odstránenie nasledujúcich typov objektov:

en: Deletion
sk: Odstránenie

en: Disable password-based authentication
sk: Vypnúť prihlasovanie pomocou hesla

en: Django administration
sk: Správa Django

en: Django site admin
sk: Správa Django stránky

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Email address:
sk: E-mailová adresa:

en: Empty
sk: Prázdna hodnota

en: Enable password-based authentication
sk: Povoliť prihlasovanie pomocou hesla

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
sk: Zadajte nové heslo pre používateľa <strong>%(username)s</strong>.

en: Error:
sk: Chyba:

en: Filter
sk: Filtrovať

en: Filter navigation items
sk: Filtrovať položky navigácie

en: Forgotten your login credentials?
sk: Zabudli ste prihlasovacie údaje?

en: Forgotten your password? Enter your email address below, and we’ll email instructions for setting a new one.
sk: Zabudli ste heslo? Zadajte vašu e-mailovú adresu nižšie a my vám pošleme inštrukcie pre nastavenie nového hesla.

en: Go
sk: Vykonať

en: Has date
sk: S dátumom

en: Hide counts
sk: Skryť počet

en: History
sk: Zmeny

en: Hold down “Control”, or “Command” on a Mac, to select more than one.
sk: Ak chcete vybrať viac ako jednu položku na Mac, podržte „Control“, alebo „Command“

en: Home
sk: Domov

en: If you don’t receive an email, please make sure you’ve entered the address you registered with, and check your spam folder.
sk: Ak vám nepríde e-mail, uistite sa, že ste zadali adresu, s ktorou ste sa registrovali a skontrolujte svoj spamový priečinok.

en: In case you’ve forgotten, you are:
sk: Ak ste zabudli, vaše používateľské meno je:

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
sk: Položky musia byť vybrané, ak chcete na nich vykonať akcie. Neboli vybrané žiadne položky.

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Log in again
sk: Znova sa prihlásiť

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: LogEntry Object
sk: Objekt LogEntry

en: Lookup
sk: Vyhľadanie

en: Model name
sk: Názov modelu

en: Models in the %(name)s application
sk: Modely v %(name)s aplikácii

en: My actions
sk: Moje akcie

en: New password:
sk: Nové heslo:

en: No
sk: Nie

en: No action selected.
sk: Nebola vybraná žiadna akcia.

en: No date
sk: Bez dátumu

en: No fields changed.
sk: Polia nezmenené.

en: No, take me back
sk: Nie, chcem sa vrátiť

en: None
sk: Žiadne

en: None available
sk: Nedostupné

en: Not empty
sk: Neprázdna hodnota

en: Objects
sk: Objekty

en: Page not found
sk: Stránka nenájdená

en: Password change
sk: Zmena hesla

en: Password reset
sk: Obnovenie hesla

en: Password reset confirmation
sk: Potvrdenie obnovenia hesla

en: Past 7 days
sk: Posledných 7 dní

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
sk[0]: Prosím, opravte chybu uvedenú nižšie.
sk[1]: Prosím, opravte chyby uvedené nižšie.
sk[2]: Prosím, opravte chyby uvedené nižšie.
sk[3]: Prosím, opravte chyby uvedené nižšie.

en: Please enter the correct %(username)s and password for a staff account. Note that both fields may be case-sensitive.
sk: Zadajte prosím správne %(username)s a heslo pre účet personálu - „staff account“. Obe polia môžu obsahovať veľké a malé písmená.

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
sk: Zadajte nové heslo dvakrát, aby sme mohli overiť, že ste ho zadali správne.

en: Please enter your old password, for security’s sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
sk: Z bezpečnostných dôvodov zadajte staré heslo a potom nové heslo dvakrát, aby sme mohli overiť, že ste ho zadali správne.

en: Please go to the following page and choose a new password:
sk: Prosím, choďte na túto stránku a zvoľte si nové heslo:

en: Popup closing…
sk: Vyskakovacie okno sa zatvára…

en: Recent actions
sk: Posledné akcie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove from sorting
sk: Odstrániť z triedenia

en: Reset my password
sk: Obnova môjho hesla

en: Run the selected action
sk: Vykonať vybranú akciu

en: Save
sk: Uložiť

en: Save and add another
sk: Uložiť a pridať ďalší

en: Save and continue editing
sk: Uložiť a pokračovať v úpravách

en: Save and view
sk: Uložiť a zobraziť

en: Save as new
sk: Uložiť ako nový

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Select %s
sk: Vybrať %s

en: Select %s to change
sk: Vybrať %s na úpravu

en: Select %s to view
sk: Pre zobrazenie %s zvolte

en: Select all %(total_count)s %(module_name)s
sk: Vybrať všetkých %(total_count)s %(module_name)s

en: Select all objects on this page for an action
sk: Vybrať všetky objekty na tejto strane pre akciu

en: Select this object for an action - {}
sk: Vybrať tento objekt pre akciu - {}

en: Server Error <em>(500)</em>
sk: Chyba servera <em>(500)</em>

en: Server error
sk: Chyba servera

en: Server error (500)
sk: Chyba servera (500)

en: Set password
sk: Nastaviť heslo

en: Show all
sk: Zobraziť všetky

en: Show counts
sk: Zobraziť počet

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Site administration
sk: Správa stránky

en: Skip to main content
sk: Preskočiť na hlavný obsah

en: Something’s wrong with your database installation. Make sure the appropriate database tables have been created, and make sure the database is readable by the appropriate user.
sk: Niečo nie je v poriadku s vašou inštaláciou databázy. Zabezpečte, aby boli vytvorené potrebné databázové tabuľky a taktiež zabezpečte, aby príslušný používateľ mohol čítať databázu.

en: Sorting priority: %(priority_number)s
sk: Triedenie priority: %(priority_number)s

en: Start typing to filter…
sk: Filtrovať začnete písaním textu…

en: Successfully deleted %(count)d %(items)s.
sk: Úspešne odstránených %(count)d %(items)s.

en: Summary
sk: Súhrn

en: Thanks for spending some quality time with the web site today.
sk: Ďakujeme, že ste dnes strávili pár pekných okamihov na tejto webovej stránke.

en: Thanks for using our site!
sk: Ďakujeme, že používate našu stránku!

en: The %(name)s “%(obj)s” was deleted successfully.
sk: Objekt %(name)s „%(obj)s“ bol úspešne odstránený.

en: The %(site_name)s team
sk: Tím %(site_name)s

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
sk: Odkaz na obnovenie hesla je neplatný, pretože už bol pravdepodobne raz použitý. Prosím, požiadajte znovu o obnovu hesla.

en: The {name} “{obj}” was added successfully.
sk: Objekt {name} „{obj}“ bol úspešne pridaný.

en: The {name} “{obj}” was added successfully. You may add another {name} below.
sk: Objekt {name} „{obj}“ bol úspešne pridaný. Môžete pridať ďaľší {name} nižšie.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully.
sk: Objekt {name} „{obj}“ bol úspešne zmenený.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully. You may add another {name} below.
sk: Objekt {name} „{obj}“ bol úspešne zmenený. Môžete pridať ďaľší {name} nižšie.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully. You may edit it again below.
sk: Objekt {name} „{obj}“ bol úspešne zmenený. Ďalšie zmeny môžete urobiť nižšie.

en: There’s been an error. It’s been reported to the site administrators via email and should be fixed shortly. Thanks for your patience.
sk: Došlo k chybe. Chyba bola nahlásená správcovi webu prostredníctvom e-mailu a zanedlho by mala byť odstránená. Ďakujeme za vašu trpezlivosť.

en: This action will <strong>enable</strong> password-based authentication for this user.
sk: Týmto <strong>povolíte</strong> tomuto používateľovi prihlasovanie pomocou hesla.

en: This month
sk: Tento mesiac

en: This object doesn’t have a change history. It probably wasn’t added via this admin site.
sk: Tento objekt nemá zoznam zmien. Pravdepodobne nebol pridaný prostredníctvom tejto správcovskej stránky.

en: This year
sk: Tento rok

en: Time:
sk: Čas:

en: Today
sk: Dnes

en: Toggle navigation
sk: Prepnúť navigáciu

en: Toggle sorting
sk: Prepnúť triedenie

en: Toggle theme (current theme: auto)
sk: Prepnúť vzhľad (aktuálne: automatický)

en: Toggle theme (current theme: dark)
sk: Prepnúť vzhľad (aktuálne: tmavý)

en: Toggle theme (current theme: light)
sk: Prepnúť vzhľad (aktuálne: svetlý)

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Unknown content
sk: Neznámy obsah

en: User
sk: Používateľ

en: View
sk: Zobraziť

en: View %s
sk: Zobraziť%s

en: View on site
sk: Pozrieť na stránke

en: View selected %(model)s
sk: Zobraziť vybrané %(model)s

en: View site
sk: Pozrieť stránku

en: Welcome,
sk: Vitajte,

en: We’re sorry, but the requested page could not be found.
sk: Ľutujeme, ale požadovaná stránka nebola nájdená.

en: We’ve emailed you instructions for setting your password, if an account exists with the email you entered. You should receive them shortly.
sk: Poslali sme vám e-mailom inštrukcie pre nastavenie hesla, ak existuje konto so zadanou emailovou adresou. Čoskoro by ste ich mali dostať.

en: Yes
sk: Áno

en: Yes, I’m sure
sk: Áno, som si istý

en: You are authenticated as %(username)s, but are not authorized to access this page. Would you like to login to a different account?
sk: Ste prihlásený ako %(username)s, ale nemáte práva k tejto stránke. Chcete sa prihlásiť do iného účtu?

en: You don’t have permission to view or edit anything.
sk: Nemáte právo na zobrazenie alebo vykonávanie zmien.

en: You may edit it again below.
sk: Ďalšie zmeny môžete urobiť nižšie.

en: You're receiving this email because you requested a password reset for your user account at %(site_name)s.
sk: Tento e-mail ste dostali preto, lebo ste požiadali o obnovenie hesla pre užívateľský účet na %(site_name)s.

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
sk: Vaše heslo bolo nastavené. Môžete pokračovať a prihlásiť sa.

en: Your password was changed.
sk: Vaše heslo bolo zmenené.

en: action flag
sk: príznak akcie

en: action time
sk: čas akcie

en: and
sk: a

en: change message
sk: zmeniť správu

en: content type
sk: typ obsahu

en: entry | entries
sk[0]: záznam
sk[1]: záznamy
sk[2]: záznamov
sk[3]: záznamov

en: log entries
sk: položky záznamu

en: log entry
sk: položka záznamu

en: object id
sk: identifikátor objektu

en: object repr
sk: reprezentácia objektu

en: user
sk: používateľ
