django - en to lv translation catalogue (201 entries)

en: Delete selected %(verbose_name_plural)s
lv: Izdzēst izvēlēto %(verbose_name_plural)s

en: Successfully deleted %(count)d %(items)s.
lv: Sekmīgi izdzēsti %(count)d %(items)s.

en: Cannot delete %(name)s
lv: Nevar izdzēst %(name)s

en: Delete multiple objects
lv: Izdzēst vairākus objektus

en: Administration
lv: Pārvaldīšana

en: All
lv: Visi

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Any date
lv: Jebkurš datums

en: Today
lv: Šodien

en: Past 7 days
lv: Pēdējās 7 dienas

en: This month
lv: Šomēnes

en: This year
lv: Šogad

en: No date
lv: Nav datums

en: Has date
lv: Ir datums

en: Empty
lv: Tukšs

en: Not empty
lv: Nav tukšs

en: Please enter the correct %(username)s and password for a staff account. Note that both fields may be case-sensitive.
lv: Lūgums ievadīt pareizu %(username)s un paroli personāla kontam. Jāņem vērā, ka abi lauki var būt reģistrjutīgi.

en: Action:
lv: Darbība:

en: Add another %(verbose_name)s
lv: Pievienot vēl %(verbose_name)s

en: Remove
lv: Dzēst

en: Addition
lv: Pievienošana

en: Change
lv: Izmainīt

en: Deletion
lv: Izdzēšana

en: action time
lv: darbības laiks

en: user
lv: lietotājs

en: content type
lv: satura veids

en: object id
lv: objekta Id

note: Translators: 'repr' means representation (https://docs.python.org/library/functions.html#repr)
en: object repr
lv: objekta attēlojums

en: action flag
lv: darbības atzīme

en: change message
lv: izmaiņas teksts

en: log entry
lv: žurnāla ieraksts

en: log entries
lv: žurnāla ieraksti

en: Added “%(object)s”.
lv: Pievienots “%(object)s”.

en: Changed “%(object)s” — %(changes)s
lv: Labots “%(object)s” — %(changes)s

en: Deleted “%(object)s.”
lv: Izdzēsts “%(object)s.”

en: LogEntry Object
lv: LogEntry Objekts

en: Added {name} “{object}”.
lv: Pievienots {name} “{object}”.

en: Added.
lv: Pievienots.

en: and
lv: un

en: Changed {fields} for {name} “{object}”.
lv: Mainīti {fields} priekš {name} “{object}”.

en: Changed {fields}.
lv: Mainīts {fields}.

en: Deleted {name} “{object}”.
lv: Izdzēsts {name} “{object}”.

en: No fields changed.
lv: Neviens lauks nav mainīts.

en: None
lv: nekas

en: Hold down “Control”, or “Command” on a Mac, to select more than one.
lv: Jātur nospiests taustiņš “Control” vai “Command” Mac datorā, lai atlasītu vairāk par vienu.

en: Select this object for an action - {}
lv: Atlasīt šo objektu darbībai - {}

en: The {name} “{obj}” was added successfully.
lv: {name} “{obj}” sekmīgi pievienots.

en: You may edit it again below.
lv: Zemāk vari to labot atkal.

en: The {name} “{obj}” was added successfully. You may add another {name} below.
lv: {name} “{obj}” sekmīgi pievienots. Zemāk var pievienot vēl {name}.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully. You may edit it again below.
lv: {name} “{obj}” tika sekmīgi mainīts. Zemāk to var labot vēlreiz.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully. You may add another {name} below.
lv: {name} “{obj}” tika sekmīgi mainīts. Zemāk var pievienot vēl {name}.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully.
lv: {name} “{obj}” tika sekmīgi mainīts.

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
lv: Vienumi ir jāatlasa, lai ar tiem veiktu darbības. Neviens vienums nav mainīts.

en: No action selected.
lv: Nav izvēlēta darbība.

en: The %(name)s “%(obj)s” was deleted successfully.
lv: %(name)s “%(obj)s” sekmīgi izdzēsts.

en: %(name)s with ID “%(key)s” doesn’t exist. Perhaps it was deleted?
lv: %(name)s ar Id “%(key)s” nepastāv. Varbūt tas ir izdzēsts?

en: Add %s
lv: Pievienot %s

en: Change %s
lv: Labot %s

en: View %s
lv: Apskatīt %s

en: Database error
lv: Datubāzes kļūda

en: %(count)s %(name)s was changed successfully. | %(count)s %(name)s were changed successfully.
lv[0]: %(count)s %(name)s tika sekmīgi mainīti.
lv[1]: %(count)s %(name)s tika sekmīgi mainīts.
lv[2]: %(count)s %(name)s tika sekmīgi mainīti.

en: %(total_count)s selected | All %(total_count)s selected
lv[0]: Atlasīti visi %(total_count)s
lv[1]: Atlasīti visi %(total_count)s
lv[2]: Atlasīti visi %(total_count)s

en: 0 of %(cnt)s selected
lv: Atlasīti 0 no %(cnt)s

en: Delete
lv: Izdzēst

en: Change history: %s
lv: Izmaiņu vēsture: %s

en: Deleting %(class_name)s %(instance)s would require deleting the following protected related objects: %(related_objects)s
lv: %(class_name)s %(instance)s izdzēšanai ir nepieciešams izdzēst sekojošus aizsargātus saistītos objektus: %(related_objects)s

en: Django site admin
lv: Django vietnes pārvaldīšana

en: Django administration
lv: Django pārvaldīšana

en: Site administration
lv: Vietnes pārvaldīšana

en: Log in
lv: Pieteikties

en: %(app)s administration
lv: %(app)s pārvaldīšana

en: Page not found
lv: Lapa nav atrasta

en: We’re sorry, but the requested page could not be found.
lv: Atvainojamies, pieprasītā lapa nav atrodama.

en: Home
lv: Sākums

en: Server error
lv: Servera kļūda

en: Server error (500)
lv: Servera kļūda (500)

en: Server Error <em>(500)</em>
lv: Servera kļūda <em>(500)</em>

en: There’s been an error. It’s been reported to the site administrators via email and should be fixed shortly. Thanks for your patience.
lv: Atgadījās kļūda. Lapas pārvaldītājiem ir nosūtīts e-pasta ziņojumus, un kļūdai tuvākajā laikā vajadzētu būt novērstai. Paldies par pacietību!

en: Run
lv: Izpildīt

en: Click here to select the objects across all pages
lv: Spiest šeit, lai iezīmētu objektus no visām lapām

en: Select all %(total_count)s %(module_name)s
lv: Izvēlēties visus %(total_count)s %(module_name)s

en: Clear selection
lv: Atcelt iezīmēto

en: Breadcrumbs
lv: Atpakaļceļi

en: Models in the %(name)s application
lv: Modeļi %(name)s lietotnē

en: Model name
lv: Modeļa nosaukums

en: Add link
lv: Pievienot saiti

en: Change or view list link
lv: Mainīt vai skatīt saraksta saiti

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Apskatīt

en: You don’t have permission to view or edit anything.
lv: Nav tiesību neko apskatīt vai labot.

en: After you’ve created a user, you’ll be able to edit more user options.
lv: Pēc lietotāja izveidošanas varēsi labot vairāk lietotāja uzstādījumu.

en: Error:
lv: Kļūda:

en: Change password
lv: Paroles maiņa

en: Set password
lv: Iestatīt paroli

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
lv[0]: Lūdzu, izlabojiet zemāk norādītās kļūdas.
lv[1]: Lūdzu, izlabojiet zemāk norādīto kļūdu.
lv[2]: Lūgums izlabot zemāk esošās kļūdas.

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
lv: Jāievada jauna parole lietotājam <strong>%(username)s</strong>.

en: This action will <strong>enable</strong> password-based authentication for this user.
lv: Šī darbība šim lietotājam <strong>iespējos</strong> autentificēšanos ar paroli.

en: Disable password-based authentication
lv: Atspējot autentificēšanos ar parol

en: Enable password-based authentication
lv: Iespējot autentificēšanos ar paroli

en: Skip to main content
lv: Pāriet uz galveno saturu

en: Welcome,
lv: Laipni lūdzam,

en: View site
lv: Apskatīt lapu

en: Documentation
lv: Dokumentācija

en: Log out
lv: Atslēgties

en: Add %(name)s
lv: Pievienot %(name)s

en: History
lv: Vēsture

en: View on site
lv: Apskatīt lapā

en: Filter
lv: Filtrs

en: Hide counts
lv: Slēpt skaitu

en: Show counts
lv: Rādīt skaitu

en: Clear all filters
lv: Notīrīt visus filtrus

en: Save
lv: Saglabāt

en: Remove from sorting
lv: Izņemt no kārtošanas

en: Sorting priority: %(priority_number)s
lv: Kārtošanas prioritāte: %(priority_number)s

en: Toggle sorting
lv: Pārslēgt kārtošanu

en: Toggle theme (current theme: auto)
lv: Pārslēgt izskatu (pašreizējais izskats: automātisks)

en: Toggle theme (current theme: light)
lv: Pārslēgt izskatu (pašreizējais izskats: gaišs)

en: Toggle theme (current theme: dark)
lv: Pārslēgt izskatu (pašreizējais izskats: tumšs)

en: Deleting the %(object_name)s “%(escaped_object)s” would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
lv: Dzēšot %(object_name)s “%(escaped_object)s”, tiktu dzēsti arī saistītie objekti, taču jūsu kontam nav atļaujas dzēst šāda veida objektus:

en: Deleting the %(object_name)s “%(escaped_object)s” would require deleting the following protected related objects:
lv: %(object_name)s “%(escaped_object)s” dzēšanai ir nepieciešams izdzēst sekojošus aizsargātus saistītos objektus:

en: Are you sure you want to delete the %(object_name)s “%(escaped_object)s”? All of the following related items will be deleted:
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst %(object_name)s “%(escaped_object)s”? Tiks izdzēsti arī visi šie saistītie vienumi:

en: Objects
lv: Objekti

en: Yes, I’m sure
lv: Jā, esmu pārliecināts

en: No, take me back
lv: Nē, ved mani atpakaļ

en: Deleting the selected %(objects_name)s would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
lv: Atlasīto %(objects_name)s izdzēšana novedīs pie visu saistīto objektu izdzēšanas, bet Tavam kontam nav tiesību izdzēst šādus objektu veidus:

en: Deleting the selected %(objects_name)s would require deleting the following protected related objects:
lv: Izvēlēto %(objects_name)s objektu dzēšanai ir nepieciešams izdzēst sekojošus aizsargātus saistītos objektus:

en: Are you sure you want to delete the selected %(objects_name)s? All of the following objects and their related items will be deleted:
lv: Vai tiešām izdzēst atlasītos %(objects_name)s? Visi šie objekti un ar tiem saistītie vienumi tiks izdzēsti:

en: Delete?
lv: Izdzēst?

en:  By %(filter_title)s
lv:  Pēc %(filter_title)s

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Recent actions
lv: Nesenās darbības

en: My actions
lv: Manas darbības

en: None available
lv: Nav pieejams

en: Added:
lv: Pievienots:

en: Changed:
lv: Mainīts:

en: Deleted:
lv: Izdzēsts:

en: Unknown content
lv: Nezināms saturs

en: Something’s wrong with your database installation. Make sure the appropriate database tables have been created, and make sure the database is readable by the appropriate user.
lv: Kaut kas nav kārtībā ar datubāzes uzstādīšanu. Jānodrošina, ka attiecīgās datubāzes tabulas ir izveidotas un attiecīgajam lietotājam tajā ir lasīšanas tiesības.

en: You are authenticated as %(username)s, but are not authorized to access this page. Would you like to login to a different account?
lv: Tu autentificējies kā %(username)s, bet Tev nav pilnvaru piekļūt šai lapai. Vai vēlies pieteikties citā kontā?

en: Forgotten your login credentials?
lv: Aizmirsi savus pieteikšanās datus?

en: Toggle navigation
lv: Pārslēgt pāŗvietošanos

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Start typing to filter…
lv: Jāsāk rakstīt, lai atlasītu…

en: Filter navigation items
lv: Atlasīt pārvietošanās vienumus

en: Date/time
lv: Datums/laiks

en: User
lv: Lietotājs

en: Action
lv: Darbība

en: Pagination %(name)s entries
lv: Lappušu numerācijas %(name)s ieraksti

en: entry | entries
lv[0]: ieraksti
lv[1]: ieraksts
lv[2]: ieraksti

en: This object doesn’t have a change history. It probably wasn’t added via this admin site.
lv: Objektam nav izmaiņu vēstures. Visdrīzāk, ka tas netika pievienots šajā pārvaldīšanas vietnē.

en: Pagination %(name)s
lv: Lappušu numerācija %(name)s

en: Show all
lv: Rādīt visu

en: Popup closing…
lv: Logs aizveras...

en: Search %(name)s
lv: Meklēt %(name)s

en: Search
lv: Meklēt

en: %(counter)s result | %(counter)s results
lv[0]: %(counter)s iznākumu
lv[1]: %(counter)s iznākums
lv[2]: %(counter)s iznākumi

en: %(full_result_count)s total
lv: Pavisam %(full_result_count)s

en: Save as new
lv: Saglabāt kā jaunu

en: Save and add another
lv: Saglabāt un pievienot vēl vienu

en: Save and continue editing
lv: Saglabāt un turpināt labošanu

en: Save and view
lv: Saglabāt un apskatīt

en: Close
lv: Aizvērt

en: Change selected %(model)s
lv: Mainīt izvēlēto %(model)s

en: Add another %(model)s
lv: Pievienot citu %(model)s

en: Delete selected %(model)s
lv: Izdzēst atlasīto %(model)s

en: View selected %(model)s
lv: Apskatīt atzīmētos %(model)s

en: Thanks for spending some quality time with the web site today.
lv: Paldies, ka šodien vietnei veltījāt kvalitatīvu laiku.

en: Log in again
lv: Pieteikties vēlreiz

en: Password change
lv: Paroles maiņa

en: Your password was changed.
lv: Tava parole tika nomainīta.

en: Please enter your old password, for security’s sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
lv: Lūgums drošības nolūkos ievadīt savu veco paroli un pēc tam divreiz savu jauno paroli, lai mēs varētu apliecināt, ka tā ir ievadīta pareizi.

en: Change my password
lv: Nomainīt manu paroli

en: Password reset
lv: Paroles atiestatīšana

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
lv: Tava parole tika iestatīta. Tagad vari pieteikties.

en: Password reset confirmation
lv: Paroles atiestatīšanas apstiprinājums

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
lv: Lūgums divreiz ievadīt savu jauno paroli, lai mēs varētu apliecināt, ka tā ir ievadīta pareizi.

en: New password:
lv: Jaunā parole:

en: Confirm password:
lv: Apstiprināt paroli:

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
lv: Paroles atiestatīšanas saite bija nederīga, iespējams, ka tāpēc, ka tā jau ir izmantota. Lūgums no jauna pieprasīt paroles atiestatīšanu.

en: We’ve emailed you instructions for setting your password, if an account exists with the email you entered. You should receive them shortly.
lv: Mēs e-pastā nosūtījām paroles iestatīšanas norādes, ja pastāv konts ar ievadīto e-pasta adresi. Tās tūlīt vajadzētu saņemt.

en: If you don’t receive an email, please make sure you’ve entered the address you registered with, and check your spam folder.
lv: Ja nesaņēmi e-pasta ziņojumu, lūgums pārliecināties, vai ievadīji adresi, ar kuru reģistrējies, un pārbaudīt mēstuļu mapi.

en: You're receiving this email because you requested a password reset for your user account at %(site_name)s.
lv: Tu saņem šo e-pasta ziņojumu, jo pieprasīji atiestatīt sava %(site_name)s lietotāja konta paroli.

en: Please go to the following page and choose a new password:
lv: Lūgums doties uz sekojošo lapu un izvēlēties jaunu paroli:

en: In case you’ve forgotten, you are:
lv: Ja aizmirsi, Tu esi:

en: Thanks for using our site!
lv: Paldies par mūsu lapas lietošanu!

en: The %(site_name)s team
lv: %(site_name)s komanda

en: Forgotten your password? Enter your email address below, and we’ll email instructions for setting a new one.
lv: Aizmirsi savu paroli? Zemāk ievadi savu e-pasta adresi, un mēs nosūtīsim jaunas paroles iestatīšanas norādes.

en: Email address:
lv: E-pasta adrese:

en: Reset my password
lv: Paroles atiestatīšana

en: Select all objects on this page for an action
lv: Atlasīt visus šīs lapas objektus darbībai

en: All dates
lv: Visi datumi

en: Select %s
lv: Atlasīt %s

en: Select %s to change
lv: Atlasīt %s, lai izmainītu

en: Select %s to view
lv: Atlasīt %s, lai apskatītu

en: Date:
lv: Datums:

en: Time:
lv: Laiks:

en: Lookup
lv: Pārlūkot

en: Currently:
lv: Pašreiz:

en: Change:
lv: Izmaiņa:
