django - en to hr translation catalogue (201 entries)

en: Delete selected %(verbose_name_plural)s
hr: Izbriši odabrane %(verbose_name_plural)s

en: Successfully deleted %(count)d %(items)s.
hr: Uspješno izbrisano %(count)d %(items)s.

en: Cannot delete %(name)s
hr: Nije moguće izbrisati %(name)s

en: Delete multiple objects
hr: Izbriši više objekata

en: Administration
hr: Administracija

en: All
hr: Svi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Any date
hr: Bilo koji datum

en: Today
hr: Danas

en: Past 7 days
hr: Prošlih 7 dana

en: This month
hr: Ovaj mjesec

en: This year
hr: Ova godina

en: No date
hr: Nema datuma

en: Has date
hr: Ima datum

en: Empty
hr: Prazno

en: Not empty
hr: Nije prazno

en: Please enter the correct %(username)s and password for a staff account. Note that both fields may be case-sensitive.
hr: Upišite ispravno %(username)s i lozinku za pristup. Imajte na umu da oba polja možda razlikuju velika i mala slova.

en: Action:
hr: Radnja:

en: Add another %(verbose_name)s
hr: Dodaj još jedan %(verbose_name)s

en: Remove
hr: Ukloni

en: Addition
hr: Dodavanje

en: Change
hr: Promijeni

en: Deletion
hr: Brisanje

en: action time
hr: vrijeme radnje

en: user
hr: korisnik

en: content type
hr: vrsta sadržaja

en: object id
hr: id objekta

note: Translators: 'repr' means representation (https://docs.python.org/library/functions.html#repr)
en: object repr
hr: repr objekta

en: action flag
hr: oznaka radnje

en: change message
hr: promijeni poruku

en: log entry
hr: zapis u dnevniku

en: log entries
hr: zapisi u dnevniku

en: Added “%(object)s”.
hr: „%(object)s“ dodano.

en: Changed “%(object)s” — %(changes)s
hr: „%(object)s“ promijenjeno – %(changes)s

en: Deleted “%(object)s.”
hr: „%(object)s“ izbrisano.

en: LogEntry Object
hr: Objekt log zapisa

en: Added {name} “{object}”.
hr: {name} „{object}“ dodano.

en: Added.
hr: Dodano.

en: and
hr: i

en: Changed {fields} for {name} “{object}”.
hr: {fields} za {name} „{object}“ promijenjeno.

en: Changed {fields}.
hr: {fields} promijenjeno.

en: Deleted {name} “{object}”.
hr: {name} „{object}“ izbrisano.

en: No fields changed.
hr: Nijedno polje se nije promijenilo.

en: None
hr: Nijedan

en: Hold down “Control”, or “Command” on a Mac, to select more than one.
hr: Držite tipke „Control“ ili „Command“ na Macu pritisnute za biranje više od jednog.

en: Select this object for an action - {}
hr: Odaberite ovaj objekt za jednu radnju – {}

en: The {name} “{obj}” was added successfully.
hr: {name} „{obj}“ je uspješno dodano.

en: You may edit it again below.
hr: Možete ga ponovo urediti u nastavku.

en: The {name} “{obj}” was added successfully. You may add another {name} below.
hr: {name} „{obj}“ je uspješno dodano. Možete dodati još jedno {name} u nastavku.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully. You may edit it again below.
hr: {name} „{obj}“ je uspješno promijenjeno. Možete ga urediti u nastavku.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully. You may add another {name} below.
hr: {name} „{obj}“ je uspješno promijenjeno. Možete dodati još jedno {name} u nastavku.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully.
hr: {name} „{obj}“ je uspješno promijenjeno.

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
hr: Stavke se moraju odabrati da bi se nad njima mogle izvršiti radnje. Nijedna stavka nije promijenjena.

en: No action selected.
hr: Nije odabrana nijedna radnja.

en: The %(name)s “%(obj)s” was deleted successfully.
hr: %(name)s „%(obj)s“ je uspješno izbrisano.

en: %(name)s with ID “%(key)s” doesn’t exist. Perhaps it was deleted?
hr: %(name)s s identifikacijom „%(key)s“ ne postoji. Možda je izbrisano?

en: Add %s
hr: Dodaj %s

en: Change %s
hr: Promijeni %s

en: View %s
hr: Prikaži %s

en: Database error
hr: Greška u bazi podatka

en: %(count)s %(name)s was changed successfully. | %(count)s %(name)s were changed successfully.
hr[0]: Uspješno promijenjeno: %(count)s %(name)s.
hr[1]: Uspješno promijenjeno: %(count)s %(name)s.
hr[2]: Uspješno promijenjeno: %(count)s %(name)s.

en: %(total_count)s selected | All %(total_count)s selected
hr[0]: Odabrano: %(total_count)s
hr[1]: Odabrano: %(total_count)s
hr[2]: Odabrano: %(total_count)s

en: 0 of %(cnt)s selected
hr: Odabrano: 0 od %(cnt)s

en: Delete
hr: Izbriši

en: Change history: %s
hr: Promijeni povijest: %s

en: Deleting %(class_name)s %(instance)s would require deleting the following protected related objects: %(related_objects)s
hr: Brisanje %(class_name)s %(instance)s bi zahtijevalo i brisanje sljedećih zaštićenih povezanih objekata: %(related_objects)s

en: Django site admin
hr: Administrator Django web-stranice

en: Django administration
hr: Django administracija

en: Site administration
hr: Administracija web-stranice

en: Log in
hr: Prijavite se

en: %(app)s administration
hr: %(app)s administracija

en: Page not found
hr: Stranica nije pronađena

en: We’re sorry, but the requested page could not be found.
hr: Žao nam je, ali zatražena stranica nije pronađena.

en: Home
hr: Početna

en: Server error
hr: Greška na serveru

en: Server error (500)
hr: Greška na serveru (500)

en: Server Error <em>(500)</em>
hr: Greška na serveru <em>(500)</em>

en: There’s been an error. It’s been reported to the site administrators via email and should be fixed shortly. Thanks for your patience.
hr: Došlo je do greške. To je prijavljeno administratorima web-stranice putem e-maila te bi se uskoro trebalo popraviti. Hvala na strpljenju.

en: Run
hr: Pokreni

en: Click here to select the objects across all pages
hr: Kliknite ovdje za biranje objekata kroz sve stranice

en: Select all %(total_count)s %(module_name)s
hr: Odaberite svih %(total_count)s %(module_name)s

en: Clear selection
hr: Poništi odabir

en: Breadcrumbs
hr: Navigacijska staza

en: Models in the %(name)s application
hr: Modeli u aplikaciji %(name)s

en: Model name
hr: Ime modela

en: Add link
hr: Dodaj poveznicu

en: Change or view list link
hr: Promijeni ili prikaži poveznicu na popis

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Prikaz

en: You don’t have permission to view or edit anything.
hr: Nemate dozvole za prikazivanje ili uređivanje bilo čega.

en: After you’ve created a user, you’ll be able to edit more user options.
hr: Nakon što stvorite korisnika, moći ćete uređivati više korisničkih opcija.

en: Error:
hr: Greška:

en: Change password
hr: Promijeni lozinku

en: Set password
hr: Postavi lozinku

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
hr[0]: Ispravite dolje navedenu grešku.
hr[1]: Ispravite dolje navedene greške.
hr[2]: Ispravite dolje navedene greške.

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
hr: Upišite novu lozinku za korisnika <strong>%(username)s</strong>.

en: This action will <strong>enable</strong> password-based authentication for this user.
hr: Ova radnja će <strong>omogućiti</strong> autentifikaciju putem lozinke za ovog korisnika.

en: Disable password-based authentication
hr: Deaktiviraj autentifikaciju putem lozinke

en: Enable password-based authentication
hr: Aktiviraj autentifikaciju putem lozinke

en: Skip to main content
hr: Preskoči na glavni sadržaj

en: Welcome,
hr: Dobro došli,

en: View site
hr: Prikaži web-stranicu

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Log out
hr: Odjavite se

en: Add %(name)s
hr: Dodaj %(name)s

en: History
hr: Povijest

en: View on site
hr: Prikaži na web-stranici

en: Filter
hr: Filtar

en: Hide counts
hr: Sakrij brojeve

en: Show counts
hr: Prikaži brojeve

en: Clear all filters
hr: Izbriši sve filtre

en: Save
hr: Spremi

en: Remove from sorting
hr: Ukloni iz razvrstavanja

en: Sorting priority: %(priority_number)s
hr: Prioritet razvrstavanja: %(priority_number)s

en: Toggle sorting
hr: Uključi/Isključi razvrstavanje

en: Toggle theme (current theme: auto)
hr: Uključi/Isključi temu (trenutačna tema: automatski)

en: Toggle theme (current theme: light)
hr: Uključi/Isključi temu (trenutačna tema: svijetla)

en: Toggle theme (current theme: dark)
hr: Uključi/Isključi temu (trenutačna tema: tamna)

en: Deleting the %(object_name)s “%(escaped_object)s” would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
hr: Brisanjem odabranog objekta %(object_name)s „%(escaped_object)s“ bi se izbrisali povezani objekti, ali vaš korisnički račun nema dozvolu za brisanje sljedećih vrsta objekata:

en: Deleting the %(object_name)s “%(escaped_object)s” would require deleting the following protected related objects:
hr: Brisanje %(object_name)s „%(escaped_object)s“ bi zahtijevalo brisanje sljedećih zaštićenih povezanih objekata:

en: Are you sure you want to delete the %(object_name)s “%(escaped_object)s”? All of the following related items will be deleted:
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati odabrane objekte %(object_name)s „%(escaped_object)s“? Sve povezane stavke će se izbrisati:

en: Objects
hr: Objekti

en: Yes, I’m sure
hr: Da, siguran/na sam

en: No, take me back
hr: Ne, vrati me natrag

en: Deleting the selected %(objects_name)s would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
hr: Brisanjem odabranog objekta %(objects_name)s bi se izbrisali povezani objekti, ali vaš korisnički račun nema dozvolu za brisanje sljedećih vrsta objekata:

en: Deleting the selected %(objects_name)s would require deleting the following protected related objects:
hr: Brisanje odabranog objekta %(objects_name)s bi zahtijevalo brisanje sljedećih zaštićenih povezanih objekata:

en: Are you sure you want to delete the selected %(objects_name)s? All of the following objects and their related items will be deleted:
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati odabrane objekte %(objects_name)s ? Svi sljedeći objekti i povezane stavke će se izbrisati:

en: Delete?
hr: Izbrisati?

en:  By %(filter_title)s
hr:  Prema filtru %(filter_title)s

en: Summary
hr: Sažetak

en: Recent actions
hr: Nedavne radnje

en: My actions
hr: Moje radnje

en: None available
hr: Nema dostupnih

en: Added:
hr: Dodano:

en: Changed:
hr: Promijenjeno:

en: Deleted:
hr: Izbrisano:

en: Unknown content
hr: Nepoznat sadržaj

en: Something’s wrong with your database installation. Make sure the appropriate database tables have been created, and make sure the database is readable by the appropriate user.
hr: Nešto nije u redu s instalacijom vaše baze podataka. Provjerite da su odgovarajuće tablice baze podataka stvorene i da je baza podataka čitljiva za odgovarajućeg korisnika.

en: You are authenticated as %(username)s, but are not authorized to access this page. Would you like to login to a different account?
hr: Prijavljeni ste kao %(username)s, ali nemate dozvolu za pristup ovoj stranici. Želite li se prijaviti s jednim drugim korisničkim računom?

en: Forgotten your login credentials?
hr: Zaboravili ste svoje pristupne podatke?

en: Toggle navigation
hr: Uključi/Isključi navigaciju

en: Sidebar
hr: Bočna traka

en: Start typing to filter…
hr: Počnite tipkati za filtriranje …

en: Filter navigation items
hr: Filtriraj stavke navigacije

en: Date/time
hr: Datum/vrijeme

en: User
hr: Korisnik

en: Action
hr: Radnje

en: Pagination %(name)s entries
hr: Paginacija %(name)s unosa

en: entry | entries
hr[0]: unos
hr[1]: unosa
hr[2]: unosa

en: This object doesn’t have a change history. It probably wasn’t added via this admin site.
hr: Ovaj objekt nema povijest promjena. Vjerojatno nije dodan preko ove administratorske stranice.

en: Pagination %(name)s
hr: Paginacija %(name)s

en: Show all
hr: Prikaži sve

en: Popup closing…
hr: Skočni prozor se zatvara …

en: Search %(name)s
hr: Traži %(name)s

en: Search
hr: Traži

en: %(counter)s result | %(counter)s results
hr[0]: %(counter)s rezultat
hr[1]: %(counter)s rezultata
hr[2]: %(counter)s rezultata

en: %(full_result_count)s total
hr: Ukupno %(full_result_count)s

en: Save as new
hr: Spremi kao novu

en: Save and add another
hr: Spremi i dodaj jednu drugu

en: Save and continue editing
hr: Spremi i nastavi uređivati

en: Save and view
hr: Spremi i pogledaj

en: Close
hr: Zatvori

en: Change selected %(model)s
hr: Promijeni označene %(model)s

en: Add another %(model)s
hr: Dodaj još jedan %(model)s

en: Delete selected %(model)s
hr: Izbriši odabrane %(model)s

en: View selected %(model)s
hr: Prikaži odabrane %(model)s

en: Thanks for spending some quality time with the web site today.
hr: Hvala što ste danas proveli vrijeme na web-stranici.

en: Log in again
hr: Prijavite se ponovo

en: Password change
hr: Promjena lozinke

en: Your password was changed.
hr: Vaša je lozinka promijenjena.

en: Please enter your old password, for security’s sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
hr: Upišite staru lozinku – iz sigurnosnih razloga – a zatim upišite novu lozinku dvaput kako bismo mogli provjeriti da ste je ispravno upisali.

en: Change my password
hr: Promijeni moju lozinku

en: Password reset
hr: Resetiranje lozinke

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
hr: Vaša je lozinka postavljena. Sada se možete prijaviti.

en: Password reset confirmation
hr: Potvrda o resetiranju lozinke

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
hr: Upišite novu lozinku dvaput kako bismo mogli provjeriti da ste je ispravno upisali.

en: New password:
hr: Nova lozinka:

en: Confirm password:
hr: Potvrdite lozinku:

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
hr: Poveznica za resetiranje lozinke je neispravna, jer se je vjerojatno već koristila. Zatražite novo resetiranje lozinke.

en: We’ve emailed you instructions for setting your password, if an account exists with the email you entered. You should receive them shortly.
hr: Poslali smo vam e-mail s uputama za postavljanje lozinke, ako postoji račun s e-mail adresom koju ste unijeli. Uskoro biste je trebali primiti.

en: If you don’t receive an email, please make sure you’ve entered the address you registered with, and check your spam folder.
hr: Ako ne primite e-mail, provjerite je li e-mail adresa odgovara adresi s kojom ste se registrirali i provjeriti mapu neželjene pošte.

en: You're receiving this email because you requested a password reset for your user account at %(site_name)s.
hr: Primili ste ovu poruku jer ste zatražili resetiranje lozinke za svoj korisnički račun na web-stranici %(site_name)s.

en: Please go to the following page and choose a new password:
hr: Idite na sljedeću stranicu i odaberite novu lozinku:

en: In case you’ve forgotten, you are:
hr: U slučaju da ste zaboravili, vi ste:

en: Thanks for using our site!
hr: Hvala što koristite našu web-stranicu!

en: The %(site_name)s team
hr: %(site_name)s tim

en: Forgotten your password? Enter your email address below, and we’ll email instructions for setting a new one.
hr: Zaboravili ste lozinku? Upišite svoju e-mail adresu u nastavku, a mi ćemo poslati e-mail s uputama za postavljanje nove lozinke.

en: Email address:
hr: E-mail adresa:

en: Reset my password
hr: Resetiraj moju lozinku

en: Select all objects on this page for an action
hr: Odaberite sve objekte na ovoj stranici za radnju

en: All dates
hr: Svi datumi

en: Select %s
hr: Odaberite %s

en: Select %s to change
hr: Odaberite %s za mijenjanje

en: Select %s to view
hr: Odaberite %s za prikaz

en: Date:
hr: Datum:

en: Time:
hr: Vrijeme:

en: Lookup
hr: Pretraži

en: Currently:
hr: Trenutačno:

en: Change:
hr: Promjena:
