django - en to lv translation catalogue (332 entries)

en: %(datetime)s couldn’t be interpreted in time zone %(current_timezone)s; it may be ambiguous or it may not exist.
lv: %(datetime)s nevarēja attēlot laika joslā %(current_timezone)s; tā var būt neskaidra vai nepastāv.

en: %(field_label)s must be unique for %(date_field_label)s %(lookup_type)s.
lv: %(field_label)s jābūt neatkārtojamam %(date_field_label)s %(lookup_type)s.

en: %(from)s-%(to)s relationship
lv: %(from)s-%(to)s saikne

en: %(from)s-%(to)s relationships
lv: %(from)s-%(to)s saiknes

en: %(model)s instance with %(field)s %(value)r is not a valid choice.
lv: %(model)s instance ar %(field)s %(value)r nav derīga izvēle.

en: %(model_name)s with this %(field_label)s already exists.
lv: Jau pastāv %(model_name)s ar šādu %(field_label)s.

en: %(model_name)s with this %(field_labels)s already exists.
lv: Jau pastāv %(model_name)s ar šādu %(field_labels)s.

en: %(num)d day | %(num)d days
lv[0]: %(num)d dienu
lv[1]: %(num)d diena
lv[2]: %(num)d dienas

en: %(num)d hour | %(num)d hours
lv[0]: %(num)d stundu
lv[1]: %(num)d stunda
lv[2]: %(num)d stundas

en: %(num)d minute | %(num)d minutes
lv[0]: %(num)d minūšu
lv[1]: %(num)d minūte
lv[2]: %(num)d minūtes

en: %(num)d month | %(num)d months
lv[0]: %(num)d mēnešu
lv[1]: %(num)d mēnesis
lv[2]: %(num)d mēneši

en: %(num)d week | %(num)d weeks
lv[0]: %(num)d nedēļu
lv[1]: %(num)d nedēļa
lv[2]: %(num)d nedēļas

en: %(num)d year | %(num)d years
lv[0]: %(num)d gadu
lv[1]: %(num)d gads
lv[2]: %(num)d gadi

en: %(size)d byte | %(size)d bytes
lv[0]: %(size)d baitu
lv[1]: %(size)d baits
lv[2]: %(size)d baiti

en: (Hidden field %(name)s) %(error)s
lv: (Slēpts lauks %(name)s) %(error)s

en: A JSON object
lv: JSON objekts

en: AM
lv: priekšpusdienā

en: Afrikaans
lv: afrikāņu

en: Albanian
lv: albāņu

en: Algerian Arabic
lv: Alžīrijas arābu

en: April
lv: aprīlis

en: Arabic
lv: arābu

en: Argentinian Spanish
lv: Argentīnas spāņu

en: Armenian
lv: armēņu

en: Asturian
lv: asturiešu

en: August
lv: augusts

en: Australian English
lv: Austrālijas angļu

en: Azerbaijani
lv: azerbaidžāņu

en: Basque
lv: basku

en: Belarusian
lv: baltkrievu

en: Bengali
lv: bengāļu

en: Big (8 byte) integer
lv: Liels (8 baitu) vesels skaitlis

en: Boolean (Either True or False)
lv: Boolean (vai nu True, vai False)

en: Boolean (Either True, False or None)
lv: Boolean (vai nu True, False, vai None)

en: Bosnian
lv: bosniešu

en: Brazilian Portuguese
lv: Brazīlijas portugāļu

en: Breton
lv: bretoņu

en: British English
lv: Lielbritānijas angļu

en: Bulgarian
lv: bulgāru

en: Burmese
lv: birmiešu

en: CSRF verification failed. Request aborted.
lv: CSRF pārbaude neizdevās. Pieprasījums pārtraukts.

en: Catalan
lv: katalāņu

en: Central Kurdish (Sorani)
lv: centrālā kurdu (sorani)

en: Change
lv: Mainīt

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Colombian Spanish
lv: Kolumbijas spāņu

en: Comma-separated integers
lv: Ar komatu atdalīti veselie skaitļi

en: Connect, get help, or contribute
lv: Sazinies, saņem palīdzību vai līdzdarbojies

en: Constraint “%(name)s” is violated.
lv: Nav ievērots ierobežojums “%(name)s”.

en: Croatian
lv: horvātu

en: Currently
lv: Pašlaik

en: Czech
lv: čehu

en: Danish
lv: dāņu

en: Date (with time)
lv: Datums (ar laiku)

en: Date (without time)
lv: Datums (bez laika)

en: Date out of range
lv: Datums ir ārpus apgabala

en: December
lv: decembris

en: Decimal number
lv: Decimāls skaitlis

en: Delete
lv: Izdzēst

en: Directory indexes are not allowed here.
lv: Direktoriju indeksi nav atļauti.

en: Django Community
lv: Django kopiena

en: Django Documentation
lv: Django dokumentācija

en: Duration
lv: Ilgums

en: Dutch
lv: holandiešu

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Empty list and “%(class_name)s.allow_empty” is False.
lv: Tukšs saraksts un "%(class_name)s.allow_empty" ir False.

en: English
lv: angļu

en: Ensure that there are no more than %(max)s decimal place. | Ensure that there are no more than %(max)s decimal places.
lv[0]: Pārliecinieties, ka aiz decimālās zīmes nav vairāk par %(max)s ciparu.
lv[1]: Pārliecinieties, ka aiz decimālās zīmes nav vairāk par %(max)s cipariem.
lv[2]: Jānodrošina, ka aiz komata nav vairāk par %(max)s cipariem.

en: Ensure that there are no more than %(max)s digit before the decimal point. | Ensure that there are no more than %(max)s digits before the decimal point.
lv[0]: Pārliecinieties, ka pirms decimālās zīmes nav vairāk par %(max)s ciparu.
lv[1]: Pārliecinieties, ka pirms decimālās zīmes nav vairāk par %(max)s cipariem.
lv[2]: Jānodrošina, ka pirms komata nav vairāk par %(max)s cipariem.

en: Ensure that there are no more than %(max)s digit in total. | Ensure that there are no more than %(max)s digits in total.
lv[0]: Pārliecinieties, ka kopā nav vairāk par %(max)s ciparu.
lv[1]: Pārliecinieties, ka kopā nav vairāk par %(max)s cipariem.
lv[2]: Jānodrošina, ka nav vairāk par %(max)s cipariem.

en: Ensure this filename has at most %(max)d character (it has %(length)d). | Ensure this filename has at most %(max)d characters (it has %(length)d).
lv[0]: Jānodrošina, ka datnes nosaukums nav garāks par %(max)d rakstzīmēm (tajā ir %(length)d).
lv[1]: Jānodrošina, ka datnes nosaukums nav garāks par %(max)d rakstzīmi (tajā ir %(length)d).
lv[2]: Jānodrošina, ka datnes nosaukums nav garāks par %(max)d rakstzīmēm (tajā ir %(length)d).

en: Ensure this value has at least %(limit_value)d character (it has %(show_value)d). | Ensure this value has at least %(limit_value)d characters (it has %(show_value)d).
lv[0]: Jānodrošina, ka šajā vērtībā ir vismaz %(limit_value)d rakstzīmju (tajā ir %(show_value)d).
lv[1]: Jānodrošina, ka šajā vērtībā ir vismaz %(limit_value)d rakstzīme (tajā ir %(show_value)d).
lv[2]: Jānodrošina, ka šajā vērtībā ir vismaz %(limit_value)d rakstzīmes (tajā ir %(show_value)d).

en: Ensure this value has at most %(limit_value)d character (it has %(show_value)d). | Ensure this value has at most %(limit_value)d characters (it has %(show_value)d).
lv[0]: Vērtībai jābūt ne vairāk kā %(limit_value)d zīmēm (tajā ir %(show_value)d).
lv[1]: Vērtībai jābūt ne vairāk kā %(limit_value)d zīmei (tajā ir %(show_value)d).
lv[2]: Jānodrošina, ka šajā vērtībā ir ne vairāk kā %(limit_value)d rakstzīmes (tajā ir %(show_value)d).

en: Ensure this value is %(limit_value)s (it is %(show_value)s).
lv: Jānodrošina, ka vērtība ir %(limit_value)s (tā satur %(show_value)s).

en: Ensure this value is a multiple of step size %(limit_value)s, starting from %(offset)s, e.g. %(offset)s, %(valid_value1)s, %(valid_value2)s, and so on.
lv: Jāpārliecinās, ka šī vērtība ir soļa lieluma %(limit_value)s reizinājums, sākot no %(offset)s, piem., %(offset)s, %(valid_value1)s, %(valid_value2)s un tā tālāk.

en: Ensure this value is a multiple of step size %(limit_value)s.
lv: Vērtībai jābūt reizinājumam no %(limit_value)s.

en: Ensure this value is greater than or equal to %(limit_value)s.
lv: Vērtībai jābūt lielākai vai vienādai ar %(limit_value)s.

en: Ensure this value is less than or equal to %(limit_value)s.
lv: Šai vērtībai jabūt mazākai vai vienādai ar %(limit_value)s.

en: Enter a complete value.
lv: Jāievada pilnīga vērtība.

en: Enter a list of values.
lv: Jāievada vērtību saraksts.

en: Enter a number.
lv: Jāievada skaitlis.

en: Enter a valid %(protocol)s address.
lv: Jāievada derīga %(protocol)s adrese.

en: Enter a valid JSON.
lv: Jāievada derīgs JSON.

en: Enter a valid URL.
lv: Jāievada derīgs URL.

en: Enter a valid UUID.
lv: Jāievada derīgs UUID.

en: Enter a valid date.
lv: Jāievada derīgs datums.

en: Enter a valid date/time.
lv: Jāievada derīgs datums/laiks.

en: Enter a valid domain name.
lv: Jāievada derīgs domēna vārds.

en: Enter a valid duration.
lv: Jāievada derīgs ilgums.

en: Enter a valid email address.
lv: Jāievada derīga e-pasta adrese.

en: Enter a valid integer.
lv: Jāievada derīgs vesels skaitlis.

en: Enter a valid time.
lv: Jāievada derīgs laiks.

en: Enter a valid value.
lv: Jāievada derīga vērtība.

en: Enter a valid “slug” consisting of Unicode letters, numbers, underscores, or hyphens.
lv: Jāievada derīga "identifikatora" vērtība, kas satur tikai Unikoda burtus, ciparus, apakšsvītras vai defises.

en: Enter a valid “slug” consisting of letters, numbers, underscores or hyphens.
lv: Jāievada derīga "identifikatora" vērtība, kas satur tikai burtus, ciparus, apakšsvītras vai defises.

en: Enter a whole number.
lv: Jāievada vesels skaitlis.

en: Enter only digits separated by commas.
lv: Jāievada tikai ar komatu atdalīti cipari.

en: Esperanto
lv: esperanto

en: Estonian
lv: igauņu

en: February
lv: februāris

en: Field of type: %(field_type)s
lv: Lauks ar veidu: %(field_type)s

en: File
lv: Datne

en: File extension “%(extension)s” is not allowed. Allowed extensions are: %(allowed_extensions)s.
lv: Datnes paplašinājums “%(extension)s” nav atļauts. Atļautie paplašinājumi ir: %(allowed_extensions)s.

en: File path
lv: Datnes ceļš

en: Finnish
lv: somu

en: Floating point number
lv: Peldošā komata skaitlis

en: Forbidden
lv: Aizliegts

en: Foreign Key (type determined by related field)
lv: Ārējā atslēga (veidu nosaka pēc saistītā lauka)

en: French
lv: franču

en: Fri
lv: pk

en: Friday
lv: piektdiena

en: Frisian
lv: frīzu

en: Future %(verbose_name_plural)s not available because %(class_name)s.allow_future is False.
lv: Nākotne %(verbose_name_plural)s nav pieejama, jo %(class_name)s.allow_future ir False.

en: Galician
lv: galīciešu

en: Georgian
lv: gruzīnu

en: German
lv: vācu

en: Get started with Django
lv: Uzsākt ar Django

en: Greek
lv: grieķu

en: Haitian Creole
lv: Haiti kreolu

en: Hebrew
lv: ebreju

en: Hindi
lv: hindu

en: Hungarian
lv: ungāru

en: IP address
lv: IP adrese

en: IPv4 address
lv: IPv4 adrese

en: IPv4 or IPv6
lv: IPv4 vai IPv6

en: Icelandic
lv: islandiešu

en: Ido
lv: ido

en: If you are using the <meta name="referrer" content="no-referrer"> tag or including the “Referrer-Policy: no-referrer” header, please remove them. The CSRF protection requires the “Referer” header to do strict referer checking. If you’re concerned about privacy, use alternatives like <a rel="noreferrer" …> for links to third-party sites.
lv: Ja izmanto <meta name="referrer" content="no-referrer"> tagu vai iekļauj galveni “Referrer-Policy: no-referrer”, lūgums noņemt tos. CSRF aizsardzībai ir nepieciešams, lai galvenē “Referer” tiktu veikta stingra norvirzītāja pārbaude. Ja raizējies par privātumu, tad jāizmanto tādas iespējas kā <a rel="noreferrer" …> saitēm, kas ved uz trešo pušu vietnēm.

en: If you have configured your browser to disable cookies, please re-enable them, at least for this site, or for “same-origin” requests.
lv: Ja pārlūks ir konfigurēts, lai atspējotu sīkdatnes, lūgums tās iespējot vismaz šai vietnei vai “same-origin” pieprasījumiem.

en: If you have configured your browser to disable “Referer” headers, please re-enable them, at least for this site, or for HTTPS connections, or for “same-origin” requests.
lv: Ja pārlūks ir konfigurēts, lai atspējotu “Referer” galvenes, lūgums tās iespējot no jauna vismaz šai vietnei, HTTPS savienojumiem vai “same-origin” pieprasījumiem.

en: Igbo
lv: igbo

en: Image
lv: Attēls

en: Index of %(directory)s
lv: %(directory)s saturs

en: Indonesian
lv: indonēziešu

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Interlingua
lv: modernā latīņu

en: Invalid date string “%(datestr)s” given format “%(format)s”
lv: Nepareiza datuma virkne “%(datestr)s” norādītajā pierakstā “%(format)s”

en: Invalid page (%(page_number)s): %(message)s
lv: Nederīga lapa (%(page_number)s): %(message)s

en: Irish
lv: īru

en: Italian
lv: itāļu

en: January
lv: janvāris

en: Japanese
lv: japāņu

en: July
lv: jūlijs

en: June
lv: jūnijs

en: Kabyle
lv: kabiliešu

en: Kannada
lv: kannādiešu

en: Kazakh
lv: kazahu

en: Khmer
lv: khmeru

en: Korean
lv: korejiešu

en: Kyrgyz
lv: kirgīzu

en: Latvian
lv: latviešu

en: Lithuanian
lv: lietuviešu

en: Lower Sorbian
lv: apakšsorbu

en: Luxembourgish
lv: luksemburgiešu

en: Macedonian
lv: maķedoniešu

en: Malay
lv: malajiešu

en: Malayalam
lv: malajalu

en: ManagementForm data is missing or has been tampered with. Missing fields: %(field_names)s. You may need to file a bug report if the issue persists.
lv: ManagementForm trūkst datu vai tie ir mainīti. Trūkstošie lauki: %(field_names)s. Var būt nepieciešams ziņot par kļūdu, ja sarežģījums atkārtojas.

en: Many-to-many relationship
lv: Daudzi pret daudziem saikne

en: Marathi
lv: maratiešu

en: March
lv: marts

en: May
lv: maijs

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Mexican Spanish
lv: Meksikas spāņu

en: Mon
lv: pr

en: Monday
lv: pirmdiena

en: Mongolian
lv: mongoļu

en: More information is available with DEBUG=True.
lv: Vairāk informācijas ir pieejama ar DEBUG=True

en: Nepali
lv: nepāliešu

en: Nicaraguan Spanish
lv: Nikaragvas spāņu

en: No
lv: Nē

en: No %(verbose_name)s found matching the query
lv: Neviens %(verbose_name)s netika atrasts

en: No %(verbose_name_plural)s available
lv: %(verbose_name_plural)s nav pieejami

en: No day specified
lv: Nav norādīta diena

en: No file was submitted.
lv: Netika nosūtīta neviena datne.

en: No file was submitted. Check the encoding type on the form.
lv: Netika iesniegta neviena datne. Jāpārbauda veidlapas šifrēšanas veids.

en: No month specified
lv: Nav norādīts mēnesis

en: No week specified
lv: Nav norādīta nedēļa

en: No year specified
lv: Nav norādīts gads

en: Norwegian Bokmål
lv: norvēģu bokmål

en: Norwegian Nynorsk
lv: norvēģu nynorsk

en: November
lv: novembris

en: Null characters are not allowed.
lv: Nulles rakstzīmes nav atļautas.

en: October
lv: oktobris

en: One-to-one relationship
lv: Viens pret vienu saikne

en: Order
lv: Kārtība

en: Ossetic
lv: osetiešu

en: PM
lv: pēcpusdienā

en: Page is not “last”, nor can it be converted to an int.
lv: Lapa nav ne “pēdējā”, ne arī to var pārveidot par veselu skaitli.

en: Persian
lv: persiešu

en: Please correct the duplicate data for %(field)s, which must be unique.
lv: Lūgums izlabot atkārtojošos datus laukam “%(field)s”, kam jābūt neatkārtojamam.

en: Please correct the duplicate data for %(field)s.
lv: Lūgums izlabot atkārtojošos %(field)s datus.

en: Please correct the duplicate data for %(field_name)s which must be unique for the %(lookup)s in %(date_field)s.
lv: Lūgums izlabot atkārtojošos datus laukam “%(field_name)s”, kam jābūt neatkārtojamam priekš %(lookup)s laukā “%(date_field)s”.

en: Please correct the duplicate values below.
lv: Lūgums zemāk izlabot atkārtojošās vērtības.

en: Please either submit a file or check the clear checkbox, not both.
lv: Lūgums vai nu iesniegt datni, vai atzīmēt iztīrīšanas izvēles rūtiņu, ne abus.

en: Please submit at least %(num)d form. | Please submit at least %(num)d forms.
lv[0]: Lūgums iesniegt vismaz %(num)d veidlapas.
lv[1]: Lūgums iesniegt vismaz %(num)d veidlapu.
lv[2]: Lūgums iesniegt vismaz %(num)d veidlapas.

en: Please submit at most %(num)d form. | Please submit at most %(num)d forms.
lv[0]: Lūgums iesniegt ne vairāk par %(num)d veidlapām.
lv[1]: Lūgums iesniegt ne vairāk par %(num)d veidlapu.
lv[2]: Lūgums iesniegt ne vairāk par %(num)d veidlapām.

en: Polish
lv: poļu

en: Portuguese
lv: portugāļu

en: Positive big integer
lv: Liels pozitīvs vesels skaitlis

en: Positive integer
lv: Pozitīvs vesels skaitlis

en: Positive small integer
lv: Mazs pozitīvs vesels skaitlis

en: Punjabi
lv: pandžabu

en: Raw binary data
lv: Bināri dati

en: Romanian
lv: rumāņu

en: Russian
lv: krievu

en: Sat
lv: se

en: Saturday
lv: sestdiena

en: Scottish Gaelic
lv: skotu gēlu

en: Select a valid choice. %(value)s is not one of the available choices.
lv: Jāatlasa derīga izvēle. %(value)s nav neviena no pieejamajām izvēlēm.

en: Select a valid choice. That choice is not one of the available choices.
lv: Jāatlasa derīga izvēle. Tā izvēle nav neviena no pieejamajām.

en: September
lv: septembris

en: Serbian
lv: serbu

en: Serbian Latin
lv: serbu latīņu

en: Simplified Chinese
lv: vienkāršā ķīniešu

en: Site Maps
lv: Vietnes kartes

en: Slovak
lv: slovāku

en: Slovenian
lv: slovēņu

en: Slug (up to %(max_length)s)
lv: Identifikators (līdz %(max_length)s)

en: Small integer
lv: Mazs vesels skaitlis

en: Spanish
lv: spāņu

en: Static Files
lv: Nemainīgas datnes

en: String (unlimited)
lv: Virkne (neierobežota)

en: String (up to %(max_length)s)
lv: Virkne (līdz %(max_length)s)

en: Sun
lv: sv

en: Sunday
lv: svētdiena

en: Swahili
lv: svahili

en: Swedish
lv: zviedru

en: Syndication
lv: Sindikācija

en: Tajik
lv: tadžiku

en: Tamil
lv: tamilu

[ctx: Task]
en: Failed
lv: Neizdevās

[ctx: Task]
en: Ready
lv: Gatavs

[ctx: Task]
en: Running
lv: Izpildās

[ctx: Task]
en: Successful
lv: Veiksmīgi

en: Tatar
lv: tatāru

en: Telugu
lv: telugu

en: Text
lv: Teksts

en: Thai
lv: taizemiešu

en: That page contains no results
lv: Tajā lapā nav nekāda iznākuma

en: That page number is less than 1
lv: Lapas numurs ir mazāks par 1

en: That page number is not an integer
lv: Lapas numurs nav vesels skaitlis

en: The inline value did not match the parent instance.
lv: Iekļautā vērtība nesakrita ar vecāka instanci.

en: The install worked successfully! Congratulations!
lv: Uzstādīšana darbojās sekmīgi. Apsveicam!

en: The number of days must be between {min_days} and {max_days}.
lv: Dienu skaitam jābūt no {min_days} līdz {max_days}.

en: The submitted file is empty.
lv: Iesniegtā datne ir tukša.

en: This field cannot be blank.
lv: Šis lauks nevar būt tukšs

en: This field cannot be null.
lv: Šis lauks nevar būt ar tukšu vērtību (null).

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir nepieciešams.

en: This is not a valid IPv6 address.
lv: Šī nav derīga IPv6 adrese.

en: Thu
lv: ce

en: Thursday
lv: ceturtdiena

en: Time
lv: Laiks

en: Topics, references, &amp; how-to’s
lv: Tēmas, atsauces un padomi

en: Traditional Chinese
lv: tradicionālā ķīniešu

en: Tue
lv: ot

en: Tuesday
lv: otrdiena

en: Turkish
lv: turku

en: Turkmen
lv: turkmēņu

en: Tutorial: A Polling App
lv: Pamācība: balsošanas lietotne

en: Udmurt
lv: udmurtu

en: Ukrainian
lv: ukraiņu

en: Universally unique identifier
lv: Vispārēji neatkārtojams identifikators

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
lv: Jāaugšupielādē derīgs attēls. Augšupielādētā datne vai nu nav attēls, vai arī tas ir bojāts.

en: Upper Sorbian
lv: augšsorbu

en: Urdu
lv: urdu

en: Uyghur
lv: uiguru

en: Uzbek
lv: uzbeku

en: Value %(value)r is not a valid choice.
lv: Vērtība %(value)r nav derīga izvēle.

en: Value must be valid JSON.
lv: Vērtībai ir jābūt derīgam JSON.

en: Venezuelan Spanish
lv: Venecuēlas spāņu

en: Vietnamese
lv: vjetnamiešu

en: View <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/releases/" target="_blank" rel="noopener">release notes</a> for Django %(version)s
lv: Apskatīt <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/releases/" target="_blank" rel="noopener">laidiena piezīmes</a> Django %(version)s

en: Wed
lv: tr

en: Wednesday
lv: trešdiena

en: Welsh
lv: velsiešu

en: Yes
lv: Jā

en: You are seeing this message because this HTTPS site requires a “Referer header” to be sent by your web browser, but none was sent. This header is required for security reasons, to ensure that your browser is not being hijacked by third parties.
lv: Tu redzi šo ziņojumu, jo šī HTTPS vietne pieprasa pārlūkam nosūtīt "Referer header", bet tā netika nosūtīta. Šī galvene ir nepieciešama drošības apsvērumu dēļ, lai nodrošinātu, ka pārlūku neietekmē trešās puses.

en: You are seeing this message because this site requires a CSRF cookie when submitting forms. This cookie is required for security reasons, to ensure that your browser is not being hijacked by third parties.
lv: Tu redzi šo ziņojumu, jo šī vietne pieprasa CSRF sīkdatni, kad tiek iesniegtas veidlapas. Šī sīkdatne ir nepieciešama drošības apsvērumu dēļ, lai nodrošinātu, ka pārlūku neietekmē trešās puses.

en: You are seeing this page because <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/ref/settings/#debug" target="_blank" rel="noopener">DEBUG=True</a> is in your settings file and you have not configured any URLs.
lv: Tu redzi šo lapu, jo iestatījumu datnē ir <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/ref/settings/#debug" target="_blank" rel="noopener">DEBUG=True</a> un nav konfigurēts neviens URL.

en: a.m.
lv: priekšpusdienā

[ctx: abbrev. month]
en: April
lv: aprīlis

[ctx: abbrev. month]
en: Aug.
lv: aug.

[ctx: abbrev. month]
en: Dec.
lv: dec.

[ctx: abbrev. month]
en: Feb.
lv: feb.

[ctx: abbrev. month]
en: Jan.
lv: jan.

[ctx: abbrev. month]
en: July
lv: jūlijs

[ctx: abbrev. month]
en: June
lv: jūnijs

[ctx: abbrev. month]
en: March
lv: marts

[ctx: abbrev. month]
en: May
lv: maijs

[ctx: abbrev. month]
en: Nov.
lv: nov.

[ctx: abbrev. month]
en: Oct.
lv: okt.

[ctx: abbrev. month]
en: Sept.
lv: sept.

[ctx: alt. month]
en: April
lv: aprīlis

[ctx: alt. month]
en: August
lv: augusts

[ctx: alt. month]
en: December
lv: decembris

[ctx: alt. month]
en: February
lv: februāris

[ctx: alt. month]
en: January
lv: janvāris

[ctx: alt. month]
en: July
lv: jūlijs

[ctx: alt. month]
en: June
lv: jūnijs

[ctx: alt. month]
en: March
lv: marts

[ctx: alt. month]
en: May
lv: maijs

[ctx: alt. month]
en: November
lv: novembris

[ctx: alt. month]
en: October
lv: oktobris

[ctx: alt. month]
en: September
lv: septembris

en: and
lv: un

en: jul
lv: jūl

en: jun
lv: jūn

en: may
lv: mai

en: midnight
lv: pusnakts

en: noon
lv: dienasvidus

en: oct
lv: okt

en: or
lv: vai

en: p.m.
lv: pēcpusdienā

en: yes,no,maybe
lv: jā,nē,varbūt

en: “%(path)s” does not exist
lv: "%(path)s" nepastāv

en: “%(pk)s” is not a valid value.
lv: “%(pk)s” nav derīga vērtība.

en: “%(value)s” is not a valid UUID.
lv: “%(value)s” nav derīgs UUID.

en: “%(value)s” value has an invalid date format. It must be in YYYY-MM-DD format.
lv: “%(value)s” vērtībā ir nederīgs datuma pieraksts. Tai ir jābūt YYYY-MM-DD.

en: “%(value)s” value has an invalid format. It must be in HH:MM[:ss[.uuuuuu]] format.
lv: “%(value)s” vērtībai ir nepareizs pieraksts. Tai ir jābūt HH:MM[:ss[.uuuuuu]].

en: “%(value)s” value has an invalid format. It must be in YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ] format.
lv: “%(value)s” vērtībai ir nederīgs pieraksts. Tai ir jābūt YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ].

en: “%(value)s” value has an invalid format. It must be in [DD] [[HH:]MM:]ss[.uuuuuu] format.
lv: “%(value)s” vērtībai ir nederīgs pieraksts. Tai ir jābūt [DD] [[HH:]MM:]ss[.uuuuuu].

en: “%(value)s” value has the correct format (HH:MM[:ss[.uuuuuu]]) but it is an invalid time.
lv: “%(value)s” vērtībai ir pareizs pieraksts (HH:MM[:ss[.uuuuuu]]), bet tas ir nederīgs laiks.

en: “%(value)s” value has the correct format (YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ]) but it is an invalid date/time.
lv: “%(value)s” vērtībai ir pareizs pieraksts (YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ]), bet tas ir nederīgs datums/laiks.

en: “%(value)s” value has the correct format (YYYY-MM-DD) but it is an invalid date.
lv: “%(value)s” vērtībai ir pareizs pieraksts (YYYY-MM-DD), bet tas ir nederīgs datums.

en: “%(value)s” value must be a decimal number.
lv: “%(value)s” vērtībai ir jābūt decimālam skaitlim.

en: “%(value)s” value must be a float.
lv: “%(value)s” vērtībai ir jābūt daļskaitlim.

en: “%(value)s” value must be an integer.
lv: “%(value)s” vērtībai ir jābūt veselam skaitlim.

en: “%(value)s” value must be either None, True or False.
lv: “%(value)s” vērtībai ir jābūt None, True vai False.

en: “%(value)s” value must be either True or False.
lv: “%(value)s” vērtībai ir jābūt vai nu True, vai False.

en: “%(value)s” value must be either True, False, or None.
lv: “%(value)s” vērtībai ir jābūt True, False vai None.
