django - en to ka translation catalogue (160 entries)

en:  By %(filter_title)s
ka:  %(filter_title)s მიხედვით

en: %(app)s administration
ka: %(app)s ადმინისტრირება

en: %(count)s %(name)s was changed successfully. | %(count)s %(name)s were changed successfully.
ka[0]: %(count)s %(name)s წარმატებით შეიცვალა.
ka[1]: %(count)s %(name)s წარმატებით შეიცვალა.

en: %(counter)s result | %(counter)s results
ka[0]: %(counter)s შედეგი
ka[1]: %(counter)s შედეგი

en: %(full_result_count)s total
ka: სულ %(full_result_count)s

en: %(total_count)s selected | All %(total_count)s selected
ka[0]: %(total_count)s-ია არჩეული
ka[1]: %(total_count)s-ია არჩეული

en: 0 of %(cnt)s selected
ka: %(cnt)s-დან არცერთი არჩეული არ არის

en: Action
ka: ქმედება

en: Action:
ka: ქმედება:

en: Add
ka: დამატება

en: Add %(name)s
ka: დავამატოთ %(name)s

en: Add %s
ka: დავამატოთ %s

en: Add another %(model)s
ka: კიდევ ერთი %(model)s-ის დამატება

en: Add another %(verbose_name)s
ka: კიდევ ერთი %(verbose_name)s-ის დამატება

en: Added {name} “{object}”.
ka: დაემატა {name} “{object}”.

en: Added “%(object)s”.
ka: “%(object)s” დაემატა.

en: Added.
ka: დამატებულია.

en: Added:
ka: დამატებულია:

en: Addition
ka: დამატება

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: All
ka: ყველა

en: All dates
ka: ყველა თარიღი

en: Any date
ka: ნებისმიერი თარიღი

en: Are you sure you want to delete the %(object_name)s "%(escaped_object)s"? All of the following related items will be deleted:
ka: ნამდვილად გსურთ, წაშალოთ %(object_name)s "%(escaped_object)s"? ყველა ქვემოთ მოყვანილი დაკავშირებული ობიექტი წაშლილი იქნება:

en: Are you sure you want to delete the selected %(objects_name)s? All of the following objects and their related items will be deleted:
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %(objects_name)s ობიექტის წაშლა? ყველა შემდეგი ობიექტი, და მათზე დამოკიდებული ჩანაწერები წაშლილი იქნება:

en: Breadcrumbs
ka: ნამცეცები

en: Cannot delete %(name)s
ka: %(name)s ვერ იშლება

en: Change
ka: ცვლილება

en: Change %s
ka: %s-ის შეცვლა

en: Change history: %s
ka: ცვლილებების ისტორია: %s

en: Change my password
ka: პაროლის შეცვლა

en: Change password
ka: პაროლის შეცვლა

en: Change selected %(model)s
ka: მონიშნული %(model)s-ის შეცვლა

en: Change:
ka: შეცვლა:

en: Changed {fields} for {name} “{object}”.
ka: დაემატა {fields} {name}-სთვის “{object}”.

en: Changed {fields}.
ka: {fields} შეიცვალა.

en: Changed “%(object)s” — %(changes)s
ka: შეიცვალა “%(object)s” — %(changes)s

en: Changed:
ka: შეცვლილი:

en: Clear all filters
ka: ყველა ფილტრის გასუფთავება

en: Clear selection
ka: მონიშნულის გასუფთავება

en: Click here to select the objects across all pages
ka: ყველა გვერდზე არსებული ობიექტის მოსანიშნად დააწკაპეთ აქ

en: Close
ka: დახურვა

en: Confirm password:
ka: პაროლის დადასტურება:

en: Currently:
ka: ამჟამად:

en: Database error
ka: მონაცემთა ბაზის შეცდომა

en: Date/time
ka: თარიღი/დრო

en: Date:
ka: თარიღი:

en: Delete
ka: წაშლა

en: Delete multiple objects
ka: რამდენიმე ობიექტის წაშლა

en: Delete selected %(model)s
ka: მონიშნული %(model)s-ის წაშლა

en: Delete selected %(verbose_name_plural)s
ka: არჩეული %(verbose_name_plural)s-ის წაშლა

en: Delete?
ka: წავშალო?

en: Deleted {name} “{object}”.
ka: წაიშალა {name} “{object}”.

en: Deleted “%(object)s.”
ka: “%(object)s.” წაიშალა

en: Deleted:
ka: წაიშალა:

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would require deleting the following protected related objects:
ka: %(object_name)s ტიპის '%(escaped_object)s' ობიექტის წაშლა მოითხოვს ასევე შემდეგი დაკავშირებული ობიექტების წაშლას:

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
ka: ობიექტების წაშლა: %(object_name)s '%(escaped_object)s' გამოიწვევს დაკავშირებული ობიექტების წაშლას, მაგრამ თქვენ არა გაქვთ შემდეგი ტიპების ობიექტების წაშლის უფლება:

en: Deleting the selected %(objects_name)s would require deleting the following protected related objects:
ka: არჩეული %(objects_name)s ობიექტის წაშლა მოითხოვს ასევე შემდეგი დაცული დაკავშირეული ობიექტების წაშლას:

en: Deleting the selected %(objects_name)s would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
ka: %(objects_name)s ტიპის ობიექტის წაშლა ითხოვს ასევე შემდეგი ობიექტების წაშლას, მაგრამ თქვენ არ გაქვთ ამის ნებართვა:

en: Deletion
ka: წაშლა

en: Django administration
ka: Django-ს ადმინისტრირება

en: Django site admin
ka: Django-ს ადმინისტრირების საიტი

en: Documentation
ka: დოკუმენტაცია

en: Email address:
ka: ელფოსტის მისამართი:

en: Empty
ka: ცარიელი

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
ka: შეიყვანეთ ახალი პაროლი მომხმარებლისათვის <strong>%(username)s</strong>.

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Filter navigation items
ka: ნავიგაციის ელემენტების გაფილტვრა

en: Go
ka: გადასვლა

en: Has date
ka: აქვს თარიღი

en: Hide counts
ka: რაოდენობების დამალვა

en: History
ka: ისტორია

en: Home
ka: მთავარი

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
ka: ობიექტებზე მოქმედებების შესასრულებლად ისინი არჩეული უნდა იყოს. არცერთი ობიექტი არჩეული არ არის.

en: Log in
ka: შესვლა

en: Log in again
ka: ხელახლა შესვლა

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: LogEntry Object
ka: ჟურნალის ჩანაწერის ობიექტი

en: Lookup
ka: ძიება

en: Models in the %(name)s application
ka: მოდელები %(name)s აპლიკაციაში

en: My actions
ka: ჩემი ქმედებები

en: New password:
ka: ახალი პაროლი:

en: No
ka: არა

en: No action selected.
ka: ქმედება არჩეული არაა.

en: No date
ka: თარიღის გარეშე

en: No fields changed.
ka: არცერთი ველი არ შეცვლილა.

en: No, take me back
ka: არა, დამაბრუნეთ უკან

en: None
ka: არცერთი

en: None available
ka: ხელმისაწვდომი არაფერია

en: Not empty
ka: ცარიელი არაა

en: Objects
ka: ობიექტები

en: Page not found
ka: გვერდი ვერ მოიძებნა

en: Password change
ka: პაროლის შეცვლა

en: Password reset
ka: პაროლის ჩამოყრა

en: Password reset confirmation
ka: პაროლი ჩამოყრის დადასტურება

en: Past 7 days
ka: ბოლო 7 დღე

en: Please enter the correct %(username)s and password for a staff account. Note that both fields may be case-sensitive.
ka: გთხოვთ, შეიყვანოთ სწორი %(username)s და პაროლი პერსონალის ანგარიშისთვის. იქონიეთ მხედველობაში, რომ ორივე ველი ითვალისწინებს მთავრულს.

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
ka: გთხოვთ, შეიყვანეთ თქვენი ახალი პაროლი ორჯერ, რათა დავრწმუნდეთ, რომ იგი სწორად ჩაბეჭდეთ.

en: Please go to the following page and choose a new password:
ka: გთხოვთ, გადახვიდეთ შემდეგ გვერდზე და აირჩიოთ ახალი პაროლი:

en: Popup closing…
ka: მხტუნარას დახურვა…

en: Recent actions
ka: უკანასკნელი ქმედებები

en: Remove
ka: წაშლა

en: Remove from sorting
ka: დალაგებიდან მოშორება

en: Reset my password
ka: აღვადგინოთ ჩემი პაროლი

en: Run the selected action
ka: არჩეული მოქმედების შესრულება

en: Save
ka: შენახვა

en: Save and add another
ka: შენახვა და კიდევ დამატება

en: Save and continue editing
ka: შენახვა და ჩასწორების დამატება

en: Save and view
ka: შენახვა და ნახვა

en: Save as new
ka: შენახვა, როგორც ახლის

en: Search
ka: ძებნა

en: Select %s
ka: აირჩიეთ %s

en: Select %s to change
ka: აირჩიეთ %s შესაცვლელად

en: Select all %(total_count)s %(module_name)s
ka: ყველა %(total_count)s %(module_name)s-ის მონიშვნა

en: Server Error <em>(500)</em>
ka: სერვერის შეცდომა <em>(500)</em>

en: Server error
ka: სერვერის შეცდომა

en: Server error (500)
ka: სერვერის შეცდომა (500)

en: Set password
ka: პაროლის დაყენება

en: Show all
ka: ვაჩვენოთ ყველა

en: Show counts
ka: რაოდენობების ჩვენება

en: Sidebar
ka: გვერდითი პანელი

en: Site administration
ka: საიტის ადმინისტრირება

en: Skip to main content
ka: მთავარ შემცველობაზე გადასვლა

en: Sorting priority: %(priority_number)s
ka: დალაგების პრიორიტეტი: %(priority_number)s

en: Successfully deleted %(count)d %(items)s.
ka: %(count)d %(items)s წარმატებით წაიშალა.

en: Summary
ka: შეჯამება

en: Thanks for using our site!
ka: გმადლობთ, რომ იყენებთ ჩვენს საიტს!

en: The %(site_name)s team
ka: %(site_name)s საიტის გუნდი

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
ka: პაროლის აღდგენის ბმული არასწორი იყო, შესაძლოა იმის გამო, რომ იგი უკვე ყოფილა გამოყენებული. გთხოვთ, კიდევ ერთხელ სცადოთ პაროლის აღდგენა.

en: This month
ka: ამ თვეში

en: This year
ka: წელს

en: Time:
ka: დრო:

en: Today
ka: დღეს

en: Toggle navigation
ka: ნავიგაციის გადართვა

en: Toggle sorting
ka: დალაგების გადართვა

en: Unknown
ka: გაურკვეველი

en: Unknown content
ka: უცნობი შიგთავსი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: View
ka: ხედი

en: View %s
ka: %s-ის ნახვა

en: View on site
ka: წარმოდგენა საიტზე

en: View selected %(model)s
ka: მონიშნული %(model)s-ის ნახვა

en: View site
ka: საიტის ნახვა

en: Welcome,
ka: კეთილი იყოს თქვენი მობრძანება,

en: Yes
ka: კი

en: Yes, I’m sure
ka: დიახ, დარწმუნებული ვარ

en: You're receiving this email because you requested a password reset for your user account at %(site_name)s.
ka: თქვენ მიიღეთ ეს წერილი იმიტომ, რომ გააკეთეთ პაროლის თავიდან დაყენების მოთხოვნა თქვენი მომხმარებლის ანგარიშისთვის %(site_name)s-ზე.

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
ka: თქვენი პაროლი დაყენებულია. ახლა შეგიძლიათ გადახვიდეთ შემდეგ გვერდზე და შეხვიდეთ სისტემაში.

en: Your password was changed.
ka: თქვენი პაროლი შეიცვალა.

en: action flag
ka: ქმედების ალამი

en: action time
ka: ქმედების დრო

en: and
ka: და

en: change message
ka: შეცვლის შეტყობინება

en: content type
ka: შემცველობის ტიპი

en: entry | entries
ka[0]: ელემენტი
ka[1]: ჩანაწერები

en: log entries
ka: ჟურნალის ჩანაწერები

en: log entry
ka: ჟურნალის ჩანაწერი

en: object id
ka: ობიექტის id

en: object repr
ka: ობიექტის წარმ

en: user
ka: მომხმარებელი
