django - en to ckb translation catalogue (198 entries)

en:  By %(filter_title)s
ckb: بەپێی %(filter_title)s

en: %(app)s administration
ckb: بەڕێوەبەرایەتی %(app)s

en: %(class_name)s %(instance)s
ckb: %(instance)sی %(class_name)s

en: %(count)s %(name)s was changed successfully. | %(count)s %(name)s were changed successfully.
ckb[0]: %(count)s %(name)s بەسەرکەوتوویی گۆڕدرا.
ckb[1]: %(count)s %(name)s بەسەرکەوتوویی گۆڕدران.

en: %(counter)s result | %(counter)s results
ckb[0]: %(counter)s ئەنجام
ckb[1]: %(counter)s ئەنجام

en: %(full_result_count)s total
ckb: %(full_result_count)sگشتی

en: %(name)s with ID “%(key)s” doesn’t exist. Perhaps it was deleted?
ckb: %(name)s بە ناسنامەی "%(key)s" بوونی نییە. لەوانەیە سڕدرابێتەوە؟

en: %(total_count)s selected | All %(total_count)s selected
ckb[0]: %(total_count)s هەڵبژێردراوە
ckb[1]: هەمووی %(total_count)s هەڵبژێردراون

en: 0 of %(cnt)s selected
ckb: 0 لە %(cnt)s هەڵبژێردراوە

en: Action
ckb: کردار

en: Action:
ckb: کردار:

en: Add
ckb: زیادکردن

en: Add %(name)s
ckb: زیادکردنی %(name)s

en: Add %s
ckb: زیادکردنی %s

en: Add another %(model)s
ckb: زیادکردنی %(model)sی تر

en: Add another %(verbose_name)s
ckb: زیادکردنی %(verbose_name)sی تر

en: Added {name} “{object}”.
ckb: {name} "{object}" زیادکرا.

en: Added “%(object)s”.
ckb: "%(object)s"ی زیادکرد.

en: Added.
ckb: زیادکرا.

en: Added:
ckb: زیادکرا:

en: Addition
ckb: خستنەسەر

en: Administration
ckb: بەڕێوەبەرایەتی

en: All
ckb: هەمووی

en: All dates
ckb: هەموو بەروارەکان

en: Any date
ckb: هەر بەروارێک

en: Are you sure you want to delete the %(object_name)s "%(escaped_object)s"? All of the following related items will be deleted:
ckb: ئایا تۆ دڵنیایت کە دەتەوێت %(object_name)sی "%(escaped_object)s" بسڕیتەوە؟ هەموو ئەم ئۆبجێکتە پەیوەندیدارانەش دەسڕێتەوە:

en: Are you sure you want to delete the selected %(objects_name)s? All of the following objects and their related items will be deleted:
ckb: ئایا تۆ دڵنیایت دەتەوێت %(objects_name)sی هەڵبژێردراو بسڕیتەوە؟ هەموو ئەم ئۆبجێکت و بڕگە پەیوەندیدارەکانیان دەسڕێنەوە:

en: Are you sure?
ckb: ئایا تۆ دڵنیایت؟

en: Breadcrumbs
ckb: وردەنان

en: Cannot delete %(name)s
ckb: ناتوانرێت %(name)s بسڕێتەوە

en: Change
ckb: گۆڕین

en: Change %s
ckb: گۆڕینی %s

en: Change history: %s
ckb: مێژووی گۆڕین: %s

en: Change my password
ckb: گۆڕینی تێپەڕەوشەکەم

en: Change password
ckb: گۆڕینی تێپەڕەوشە

en: Change selected %(model)s
ckb: هەڵبژێردراوەکان بگۆڕە %(model)s

en: Change:
ckb: گۆڕین:

en: Changed {fields} for {name} “{object}”.
ckb: {fields} بۆ {name} “{object}” گۆڕدرا.

en: Changed {fields}.
ckb: {fields} گۆڕدرا.

en: Changed “%(object)s” — %(changes)s
ckb: "%(object)s"— %(changes)s گۆڕدرا

en: Changed:
ckb: گۆڕدرا:

en: Clear all filters
ckb: پاکردنەوەی هەموو پاڵاوتنەکان

en: Clear selection
ckb: پاککردنەوەی هەڵبژاردن

en: Click here to select the objects across all pages
ckb: کرتە لێرە بکە بۆ هەڵبژاردنی ئۆبجێکتەکان لە تەواوی هەموو پەڕەکان

en: Close
ckb: داخستن

en: Confirm password:
ckb: دووپاتکردنەوەی تێپەڕەوشە:

en: Currently:
ckb: ئێستاکە:

en: Database error
ckb: هەڵەی بنکەدراوە

en: Date/time
ckb: بەروار/کات

en: Date:
ckb: بەروار:

en: Delete
ckb: سڕینەوە

en: Delete multiple objects
ckb: سڕینەوەی چەندین ئۆبجێکت

en: Delete selected %(model)s
ckb: هەڵبژێردراوەکان بسڕەوە %(model)s

en: Delete selected %(verbose_name_plural)s
ckb: %(verbose_name_plural)sە هەڵبژێردراوەکان بسڕەوە

en: Delete?
ckb: سڕینەوە؟

en: Deleted {name} “{object}”.
ckb: {name} “{object}” سڕایەوە.

en: Deleted “%(object)s.”
ckb: "%(object)s" سڕایەوە.

en: Deleted:
ckb: سڕایەوە:

en: Deleting %(class_name)s %(instance)s would require deleting the following protected related objects: %(related_objects)s
ckb: سڕینەوەی %(instance)sی %(class_name)s پێویستی بە سڕینەوەی ئەم ئۆبجێکتە پەیوەندیدارە پارێزراوانەیە: %(related_objects)s

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would require deleting the following protected related objects:
ckb: سڕینەوەی %(object_name)sی ‘%(escaped_object)s‘ پێویستیی بە سڕینەوەی ئەم ئۆبجێکتە پەیوەندیدارە پارێزراوانەیە:

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
ckb: سڕینەوەی %(object_name)s ‘%(escaped_object)s‘ دەبێتە هۆی سڕینەوەی ئۆبجێکتی پەیوەندیدار، بەڵام هەژمارەکەت ڕێگەپێدراو نییە بۆ سڕینەوەی ئەم جۆرە ئۆبجێکتانەی تر:

en: Deleting the selected %(objects_name)s would require deleting the following protected related objects:
ckb: سڕینەوەی %(objects_name)sی هەڵبژێردراو پێویستیی بە سڕینەوەی ئەم ئۆبجێکتە پەیوەندیدارە پارێزراوانەیە:

en: Deleting the selected %(objects_name)s would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
ckb: سڕینەوەی %(objects_name)sی هەڵبژێردراو دەبێتە هۆی سڕینەوەی ئۆبجێکتی پەیوەندیدار، بەڵام هەژمارەکەت ڕێگەپێدراو نییە بۆ سڕینەوەی ئەم جۆرە ئۆبجێکتانەی تر:

en: Deletion
ckb: سڕینەوە

en: Disable password-based authentication
ckb: ناچالاککردنی ڕەسەنایەتی لەسەر بنەمای تێپەڕەوشە

en: Django administration
ckb: بەڕێوەبەرایەتی جەنگۆ

en: Django site admin
ckb: بەڕێوەبەری پێگەی جەنگۆ

en: Documentation
ckb: بەڵگەنامە

en: Email address:
ckb: ناونیشانی ئیمەیڵ:

en: Empty
ckb: بەتاڵ

en: Enable password-based authentication
ckb: چالاککردنی ڕەسەنایەتی لەسەر بنەمای تێپەڕەوشە

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
ckb: تێپەڕەوشەی نوێ بۆ بەکارهێنەری <strong>%(username)s</strong> بنوسە

en: Enter a username and password.
ckb: ناوی بەکارهێنەر و تێپەڕەوشە بنوسە

en: Filter
ckb: پاڵاوتن

en: Filter navigation items
ckb: بڕگەکانی ڕێنیشاندەر بپاڵێوە

en: First, enter a username and password. Then, you’ll be able to edit more user options.
ckb: سەرەتا، ناوی بەکارهێنەر و تێپەڕەوشە بنوسە. پاشان دەتوانیت دەستکاری زیاتری هەڵبژاردنەکانی بەکارهێنەر بکەیت.

en: Forgotten your password or username?
ckb: تێپەڕەوشە یان ناوی بەکارهێنەرەکەت بیرچۆتەوە؟

en: Forgotten your password? Enter your email address below, and we’ll email instructions for setting a new one.
ckb: تێپەڕەوشەکەت بیرچووەتەوە؟ ئیمەیڵەکەت لەخوارەوە بنوسە، پاشان ئێمە ئێمەیڵی ڕێنمایت بۆ دەنێرین بۆ دانانی دانەیەکی نوێ.

en: Go
ckb: بڕۆ

en: Has date
ckb: بەرواری هەیە

en: Hide counts
ckb: ژماردن بشارەوە

en: History
ckb: مێژوو

en: Hold down “Control”, or “Command” on a Mac, to select more than one.
ckb: پەنجە داگرە لەسەر “Control”، یاخود “Command” لەسەر ماک، بۆ هەڵبژاردنی دانەیەک زیاتر.

en: Home
ckb: ماڵەوە

en: If you don’t receive an email, please make sure you’ve entered the address you registered with, and check your spam folder.
ckb: ئەگەر تۆ نامەی ئەلیکترۆنیت بەدەست نەگەیشت، ئەوا دڵنیا ببەرەوە کە تۆ ئەو ناونیشانەت داخڵکردووە کە پێی تۆمار بوویت، وە فۆڵدەری سپامەکەت بپشکنە.

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
ckb: دەبێت بڕگەکان هەڵبژێردرابن تاوەکو کرداریان لەسەر ئەنجام بدەیت. هیچ بڕگەیەک نەگۆڕدراوە.

en: Log in
ckb: چوونەژوورەوە

en: Log in again
ckb: دووبارە چوونەژوورەوە

en: Log out
ckb: چوونەدەرەوە

en: LogEntry Object
ckb: ئۆبجێکتی ڕاپۆرتی تۆمار

en: Lookup
ckb: گەڕان

en: Models in the %(name)s application
ckb: مۆدێلەکان لە بەرنامەی %(name)s

en: My actions
ckb: کردارەکانم

en: New password:
ckb: تێپەڕەوشەی نوێ:

en: No
ckb: نەخێر

en: No action selected.
ckb: هیچ کردارێک هەڵنەبژێردراوە.

en: No date
ckb: بەروار نییە

en: No fields changed.
ckb: هیچ خانەیەک نەگۆڕاوە.

en: No, take me back
ckb: نەخێر، من بگەڕێنەرەوە دواوە

en: None
ckb: هیچ

en: None available
ckb: هیچ شتيک بەردەست نییە

en: Not empty
ckb: بەتاڵ نییە

en: Objects
ckb: ئۆبجێکتەکان

en: Page not found
ckb: پەڕە نەدۆزرایەوە

en: Password change
ckb: گۆڕینی تێپەڕەوشە

en: Password reset
ckb: دانانەوەی تێپەڕەوشە

en: Password reset confirmation
ckb: دووپاتکردنەوەی دانانەوەی تێپەڕەوشە

en: Past 7 days
ckb: 7 ڕۆژی ڕابردوو

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
ckb[0]: تکایە ئەم هەڵەیەی خوارەوە ڕاست بکەرەوە.
ckb[1]: تکایە هەڵەکانی خوارەوە ڕاست بکەرەوە.

en: Please enter the correct %(username)s and password for a staff account. Note that both fields may be case-sensitive.
ckb: تکایە %(username)s و تێپەڕەوشە دروستەکە بنوسە بۆ هەژمارێکی ستاف. تێبینی بکە لەوانەیە هەردوو خانەکە دۆخی هەستیار بێت بۆ پیتەکان.

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
ckb: تکایە دووجار تێپەڕەوشە نوێیەکەت بنوسە، پاشان دەتوانین دڵنیابین کە بە دروستی نوسراوە.

en: Please enter your old password, for security’s sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
ckb: لەپێناو پاراستندا تکایە تێپەڕەوشە کۆنەکەت بنووسە، پاشان دووجار تێپەڕەوشە نوێیەکەت بنووسە بۆ ئەوەی بتوانین پشتڕاستی بکەینەوە کە بە دروستی نووسیوتە.

en: Please go to the following page and choose a new password:
ckb: تکایە بڕۆ بۆ پەڕەی دیاریکراو و تێپەڕەوشەیەکی نوێ هەڵبژێرە:

en: Popup closing…
ckb: پەنجەرەکە دادەخرێت...

en: Recent actions
ckb: کردارە نوێیەکان

en: Remove
ckb: لابردن

en: Remove from sorting
ckb: لابردن لە ڕیزکردن

en: Reset my password
ckb: دانانەوەی تێپەڕەوشەکەم

en: Run the selected action
ckb: کرداری هەڵبژێردراو جێبەجێ بکە

en: Save
ckb: پاشەکەوتکردن

en: Save and add another
ckb: پاشەکەوتی بکەو دانەیەکی تر زیاد بکە

en: Save and continue editing
ckb: پاشەکەوتی بکەو بەردەوامبە لە گۆڕنکاری

en: Save and view
ckb: پاشەکەوتی بکەو پیشانی بدە

en: Save as new
ckb: پاشەکەوتکردن وەک نوێ

en: Search
ckb: گەڕان

en: Select %s
ckb: %s هەڵبژێرە

en: Select %s to change
ckb: %s هەڵبژێرە بۆ گۆڕین

en: Select %s to view
ckb: %s هەڵبژێرە بۆ بینین

en: Select all %(total_count)s %(module_name)s
ckb: هەموو %(total_count)s %(module_name)s هەڵبژێرە

en: Select all objects on this page for an action
ckb: هەموو تەنەکان لەم لاپەڕەیە بۆ کردارێک هەڵبژێرە

en: Select this object for an action - {}
ckb: ئەم تەنە هەڵبژێرە بۆ کردارێک - {}

en: Server Error <em>(500)</em>
ckb: هەڵەی ڕاژەکار <em>(500)</em>

en: Server error
ckb: هەڵەی ڕاژەکار

en: Server error (500)
ckb: هەڵەی ڕاژەکار (500)

en: Set password
ckb: دانانی تێپەڕەوشە

en: Show all
ckb: پیشاندانی هەمووی

en: Show counts
ckb: ژماردن پیشانبدە

en: Sidebar
ckb: شریتی لاتەنیشت

en: Site administration
ckb: بەڕێوەبەرایەتی پێگە

en: Skip to main content
ckb: تێیپەڕێنە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Something’s wrong with your database installation. Make sure the appropriate database tables have been created, and make sure the database is readable by the appropriate user.
ckb: هەڵەیەک هەیە لە دامەزراندنی بنکەدراوەکەت. دڵنیاببەرەوە لەوەی خشتە گونجاوەکان دروستکراون، دڵنیاببەرەوە بنکەدراوەکە ئەخوێندرێتەوە لەلایەن بەکارهێنەری گونجاوەوە.

en: Sorting priority: %(priority_number)s
ckb: ڕیزکردنی لە پێشینە: %(priority_number)s

en: Start typing to filter…
ckb: دەست بکە بە نوسین بۆ پاڵاوتن...

en: Successfully deleted %(count)d %(items)s.
ckb: سەرکەوتووانە %(count)d %(items)sی سڕییەوە.

en: Summary
ckb: پوختە

en: Thanks for spending some quality time with the web site today.
ckb: سوپاس بۆ بەسەربردنی هەندێک کاتێکی ئەمڕۆ لەگەڵ ماڵپەڕەکەدا.

en: Thanks for using our site!
ckb: سوپاس بۆ بەکارهێنانی پێگەکەمان!

en: The %(name)s “%(obj)s” was deleted successfully.
ckb: %(name)s"%(obj)s" بەسەرکەوتوویی سڕدرایەوە.

en: The %(site_name)s team
ckb: دەستەی %(site_name)s

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
ckb: بەستەری دانانەوەی تێپەڕەوشە نادروست بوو، لەوانەیە لەبەر ئەوەی پێشتر بەکارهاتووە. تکایە داوای دانانەوەی تێپەڕەوشەی نوێ بکە.

en: The {name} “{obj}” was added successfully.
ckb: {name} “{obj}” بەسەرکەوتوویی زیادکرا.

en: The {name} “{obj}” was added successfully. You may add another {name} below.
ckb: {name} “{obj}” بەسەرکەوتوویی زیادکرا. دەگونجێت تۆ لە خوارەوە {name}یەکی تر زیادبکەیت.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully.
ckb: {name}ی “{obj}” بەسەرکەوتوویی گۆڕدرا.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully. You may add another {name} below.
ckb: {name} “{obj}” بەسەرکەوتوویی گۆڕدرا. دەگونجێت تۆ لە خوارەوە {name}یەکی تر زیاد بکەیت.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully. You may edit it again below.
ckb: {name} “{obj}” بەسەرکەوتوویی گۆڕدرا. دەگونجێت تۆ لە خوارەوە دووبارە دەستکاری بکەیتەوە.

en: There’s been an error. It’s been reported to the site administrators via email and should be fixed shortly. Thanks for your patience.
ckb: هەڵەیەک بوونی هەبووە. ڕاپۆرت دراوە بە پێگەی بەڕێوەبەرایەتی لەڕێی ئیمەیڵەوە و دەبێت بەزوویی  چاکبکرێت. سوپاس بۆ ئارامگرتنت.

en: This action will <strong>enable</strong> password-based authentication for this user.
ckb: ئەم کردارە <strong>چالاک دەکات</strong> لەسەر بنەمای تێپەڕەوشەی ئەم بەکارهێنەرە.

en: This month
ckb: ئەم مانگە

en: This object doesn’t have a change history. It probably wasn’t added via this admin site.
ckb: ئەم ئۆبجێکتە مێژووی گۆڕانکاری نییە. ڕەنگە لە ڕێگەی بەڕێەوەبەری ئەم پێگەیەوە زیادنەکرابێت.

en: This year
ckb: ئەمساڵ

en: Time:
ckb: کات:

en: Today
ckb: ئەمڕۆ

en: Toggle navigation
ckb: کردنەوەو داخستنی ڕێنیشاندەر

en: Toggle sorting
ckb: ڕیزکردنی پێچەوانە

en: Toggle theme (current theme: auto)
ckb: گۆڕینی ڕووکار (ڕووکاری ئێستا: خۆکار)

en: Toggle theme (current theme: dark)
ckb: گۆڕینی ڕووکار (ڕووکاری ئێستا: تاریک)

en: Toggle theme (current theme: light)
ckb: گۆڕینی ڕووکار (ڕووکاری ئێستا: ڕووناک)

en: Unknown
ckb: نەزانراو

en: Unknown content
ckb: ناوەڕۆکی نەزانراو

en: User
ckb: بەکارهێنەر

en: View
ckb: بینین

en: View %s
ckb: بینینی %s

en: View on site
ckb: بینین لەسەر پێگە

en: View selected %(model)s
ckb: سەیری %(model)s هەڵبژێردراوەکان بکە

en: View site
ckb: بینینی پێگە

en: Welcome,
ckb: بەخێربێیت،

en: We’re sorry, but the requested page could not be found.
ckb: داوای لێبوردن ئەکەین، بەڵام ناتوانرێت پەڕەی داواکراو بدۆزرێتەوە.

en: We’ve emailed you instructions for setting your password, if an account exists with the email you entered. You should receive them shortly.
ckb: ئێمە ڕێنماییەکانمان بۆ دانانی تێپەڕەوشەکەت ئیمەیڵ بۆت ناردووە، ئەگەر هەژمارێک هەبێت لەگەڵ ئەو ئیمەیڵەی کە نوسیوتە. پێویستە بەم زووانە بەدەستت بگات.

en: Yes
ckb: بەڵێ

en: Yes, I’m sure
ckb: بەڵێ، من دڵنیام

en: You are authenticated as %(username)s, but are not authorized to access this page. Would you like to login to a different account?
ckb: تۆ ڕەسەنایەتیت هەیە وەکو %(username)s, بەڵام ڕێگەپێدراو نیت بۆ ئەم لاپەڕەیە. دەتەوێت بە هەژمارێکی تر بچیتەژوورەوە؟

en: You don’t have permission to view or edit anything.
ckb: تۆ ڕێگەپێدراو نیت بۆ بینین یان دەستکاری هیچ شتێک.

en: You may edit it again below.
ckb: دەگونجێت تۆ دووبارە لەخوارەوە دەستکاری بکەیت.

en: You're receiving this email because you requested a password reset for your user account at %(site_name)s.
ckb: تۆ ئەم نامە ئەلیکترۆنیەت بەدەست گەیشتووە لەبەرئەوەی داواکاری دوبارە دانانەوەی تێپەڕە ووشەت کردبوو بۆ هەژماری بەکارهێنەرەکەت لە %(site_name)s.

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
ckb: تێپەڕەوشەکەت دانرایەوە. لەوانەیە ئێستا بچیتە سەرەوە و بچیتەژوورەوە.

en: Your password was changed.
ckb: تێپەڕەوشەت گۆڕدرا.

en: Your username, in case you’ve forgotten:
ckb: ناوی بەکارهێنەری تۆ، لە کاتێکدا بیرت چووبێتەوە:

en: action flag
ckb: ئاڵای کردار

en: action time
ckb: کاتی کردار

en: and
ckb: و

en: change message
ckb: گۆڕینی پەیام

en: content type
ckb: جۆری ناوەڕۆک

en: entry | entries
ckb[0]: تۆمار
ckb[1]: تۆمارەکان

en: log entries
ckb: ڕاپۆرتی تۆمارەکان

en: log entry
ckb: ڕاپۆرتی تۆمار

en: object id
ckb: ناسنامەی ئۆبجێکت

en: object repr
ckb: نوێنەرایەتی ئۆبجێکت

en: user
ckb: بەکارهێنەر
